Розпочався 4 тур чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу

"Цетус" розгромив "Темну Конячку", а "Одна Родина" здолала "Миронівську Птахофабрику".

19:00 Рувер – Солтекс

"Цетус" – "Темна Конячка" 7:1
Голи: Гамалій 2, Івко, Сидоренко, Волошук, Присяжнюк 2 – Гаркавий

03072016DSC 0044 12

Сьогодні темний день Темної Конячки. Важко розпочали гру команди. Як Цетус, так і Темна Конячка зіграли від простоти перший тайм і забили досить статичні голи: Гаркавий скористався вільним простором і поцілив у дальню дев'ятку, Гамалій тут же зрівняв рахунок ударом з центральної лінії, а Івко вивів Цетус уперед. Перший тайм – 2:1. Лише з однією заміною приїхала на гру Конячка і в другому таймі розвалилася. Цетус, не напружуючись, забив ще чотири м'ячі і довів рахунок до 6:1. Єдиним сподіванням Криштопа і партнерів могли стати дальні удари, але команда фактично не била по воротах Цетуса. Третій тайм став зайвим. Конячка достроково віддала гру і знесилені гравці чекали якнайшвидшого завершення матчу. При цьому команда тричі могла забити, але навіть гольові моменти не лізли у ворота Цетусу. Сьогодні не день Темної Конячки. 7:1.

03072016DSC 0044 16

Історія про те, як 0:4 перетворилося на 5:6. Жвавіше, ніж їхні попередники, розпочали свою дуель лідери чемпіонату. На старті вони діяли дуже обережно, але на високих швдкостях. Першою за свою помилку одразу поплатилася Птахофабрика. Вакуленко обікрав Трандафілова біля його воріт і пробив Іщенка – 0:1. Невдовзі команді пощастило і удар зі своєї половини Бондаренка підправив пісок – 0:2. У другому таймі Одна Родина повела вже 0:4 і трохи віддала ініціативу Птахофабриці. Цим скористався Іщенко і Ткаченко 2:4. Команда зробила ставку на довгий пас нападнику, де почергово проблеми створювали Ткаченко й Алєксандров, утім рахунок виріс ще на один пункт для Родини. Третій тайм став найдинамічнішим. Птахи впритул наблизилися до свого супротивника після гойдалок в обидва боки, але часу, щоб зрівняти рахунок не вистачило і Одна Родина забирає три очки з собою - 5:6.