Розпочався 3 тур чемпіонату області з пляжного футболу
Неділя, 26 червня 2016, 11:54

26062016DSC 0950 1

У дебюті ігрового дня Торпедо обігрує Цетус, а Одна Родина на характері забирає перемогу у Рувера.

Ще два поєдинки 3 туру відбудуться сьогодні ввечері на "Живчик-Арені":

18:00 Темна Конячка – Матусів
19:00 Солтекс – Миронівська Птахофабрика

"Торпедо" – "Цетус" 4:3
Голи: Шурубура, Дєдов, Колядко 2 – Щерба, Гамалій, Присяжнюк

Торпедо перконливо переграє Цетус по грі, але ризиковано в рахунку. Перший тайм за Торпедо. Комада створила небагато нагод, але всі їх реалізувала і більше контролювала м'яч. Цетус зіграв другим номером і на голи у виконанні Дєдова і Шурубури відповісти не зміг. Після удару Дєдова м'яч зустрівся з піском і залетів під дальню стійку, а Шурубура впевнено завершив триходівку воротар-партнер-Шурубура-гол. 2:0 у першому таймі.

26062016DSC 0950 5

У наступному періоді Колядко забив швидкий м'яч і Торпедо повело вже 3:0, але команда трохи розслабилася і дала пробити Щербі, який відставання скоротив – 3:1. Підсіли команди фізично і догравали цей період без змін. Цетус зробив ставку на Гамалія на вістрі атаки, але той не завдав проблем обороні, лише сподівався на фол і пенальті, та судді йому не вірили.

26062016DSC 0950 15

А от завершальний період залишив за собою Цетус. У середині тайму Колядко пробив Чмиха, а далі Цетус мало не зрівняв рахунок. Спочатку Гамалій нарешті розвернувся і м'яко поклав у дальній кут, а насамкінець Присяжнюк зіграв на добиванні після штрафного. 4:3 – перемагає Торпедо.

Вилучення: Діденко (Одна Родина)

Гойдалкова гра. Одна Родина зібралася і вирвала цей матч, виграючи, а потім програючи його. Перший тайм за ціє командою. Багато боротьби на піску вилилися в єдиний гол. Марченко в середині тайму скористався обрізкою Косуна і слабо пробив по центру, але м'яч підскочив і перелетів Коханюка. Взагалі видовищністю колективи не вразили в ці 12 хвилин, глядачі побачили лише суху боротьбу без ефектної складової.

26062016DSC 0950 30

У другому таймі пішло веселіше. Майже одразу після свистка гармату зі своєї половини зарядив Головко. А за мить Бабій швидко зіграв на вістрі атаки – двома дотиками розвернувся і пробив у кут воріт Родини, скоротивши відставання. Рувер спіймав кураж і зміг навіть вийти вперед, поки сині шукали сили для ще одного наступу. Бондар і Косун зробили рахунок 2:3. За розмови і надлишкову емоційність Філянин вилучив Діденка, але сил добити "обрізаний" склад Родини у Рувера вже не було.

26062016DSC 0950 19

Вирішальним у цій грі став останній період. Два голи привіз воротар Рувера Коханюк і це стало причиною поразки його команди. І якщо удар зі штрафного, рівноцінного пенальті, ще можна опустити, то шедевр ножицями від Панасенко став таким саме завдяки Вадиму. Пропускати в ближній воротарю не дозволено. Так, Рувер боровся, старався, але підсумковий рахунок 5:3 і Родина, переломивши хід поєдинку, здобула заслужену перемогу.