Зіграно 2 тур чемпіонату області з пляжного футболу
Неділя, 19 червня 2016, 18:59

1906201665 1

В останньому матчі ігрового дня "Одна Родина" спокійно переграла "Матусів".

"Одна Родина" – "Матусів" 7:3
Голи: Пономаренко, Головко 2, Гончар, Бондаренко, Вакуленко, Марченко – Неїжпапа, Чернієнко, Удод
1906201665 10

Вибуховий, але порожній початок від Матусіва сколихнув Одну Родину і вона після обстрілу своїх воріт почала колотити гол за голом у ворота Удода. Роспочав побиття Пономаренко, а його партнери Головко і Гончар зробили цей ще й ефектно. В активі цих двох дуже яскраві голи в падінні і в дальню дев'ятку від бокової лінії.

1906201665 5

У другому таймі Матусів трохи розворушився і зумів двічі вразити ворота суперника зі стандартів, але Одна Родина теж не збавила оберти і тримала дистанцію у +3 голи, тому на третій тайм команди вийшли з рахунком 5:2. А у завершальний період виграла Одна Родина. Підсумковий рахунок 7:3.