Розпочався 2 тур чемпіонату області з пляжного футболу
Неділя, 19 червня 2016, 11:08

1906201616 1

"Торпедо" вириває перемогу у "Рувера", а "Миронівська Птахофабрика" розбирається з "Темною Конячкою".

О 19:00 відбудеться заклчний матч туру "Одна Родина" - "Матусів"

"Рувер" – "Торпедо" 2:3
Голи: Вєтров, Бобінський – Колядко 2, Шурубура
1906201616 15

Торпедо в першому для себе матчі цього літа дебютує досить впевнено. Хоча відкрив рахунок Рувер - м'яч на рахунку Вєтрова. Потому Андрій ще декілька разів був близьким до голу, але всі його удари стали безуспішними. А у складі Торпедо багато ініціативи брав на себе Колядко, але йому не вдався жоден його фірмовий прорив по флангу – Вівденко не давав себе оббігти. Та гол Юрій все ж забив, проте не з гри, а с пенальті.

1906201616 19
Другий період результативніше розпочав Рувер. Коломієць зі своєї половини зі штрафного поцілив прямо в стійку, а у відповідь зелені силами Бабія і Бобінського вийшли уперед 2:1. Догравали тайм команди без голів, а от в останньому періоді гольових нагод було предостатньо в обох команд, щоб забити. Супершанс змарнував той самий Вєтров – заробив пенальті і пробив над воротами. А в стані суперника знову зрівняв рахунок продуктивний протягом усієї гри Колядко – з лівої ноги знайшов порожнину в ближньому куті воріт Рувера – 2:2. Найближчим до переможного голу став Жох наприкінці гри, але його удару забракло точності. У додатковий час Вівденко дав багато простору Шурубурі, той розвернувся і розстріляв воротаря – 2:3, перемога Торпедо.

1906201616 23
Не поспіхом, але яскраво - так пройшов матч центральний матч туру. У першій половині Мачульський відкрив рахунок ударом з лівої, а Конячка відповіла красивими голом Литвинова: Дровольський дав виміряний до міліметру пас через усе поле на голову Олегу і той не схибив - 1:1. Взагалі, у цій зустрічі простих ударів не було – кожен другий ножицями. Особливо феєрив Євтушевський і Ткаченко. Якраз В'ячеслав і вивів канівчан уперед, але не ударом через себе, а технічно обігравши Криштопа на останньому рубежі – 2:1. А під завісу другого періоду встановив паритет Дровольський – 2:2.

1906201616 10

Мачульський: "Я - молнія"

У завершальному періоді гра пройшла на зустрічних курсах, та Конячка втратила сили і давала дуже багато гратися з м'ячем опоненту. Це і призвело до двох голів у ворота Криштопа. Спочатку Гуд зіграв на добиванні після чергово удару ножицями Індутного, а трохи пізніше четвертий м'яч забив Ткаченко - 4:2. Були моменти і у блакитних, але не такі стовідсоткові, як у Птахофабрики.