Написав Павло Константінов
Понеділок, 24 серпня 2015, 21:41

DSC00084

Миронівська птахофабрика - знов чемпіон області

Спочатку на поле вийшли Цетус та Одна Родина, щоб визначити, хто завершить чемпіонат с бронзою

Тільки но почався матч і відразу Цетус приголомшив свого соперника двома швидкими голами: відзначились Богдан Щерба та Сергій Сидоренко 2:0

DSC00045

та Цетус и не збирався зупинятися - після помилок гравців Одної Родини, Цетус строрив ще декілька небезпечних моментів але м'яч не залітав у ворота та все ж таки в третє засмутити гравців Родини вдалося Вячиславу Гамалию 3:0.

DSC00047

Але Олександр Бондаренко, здавалось відновів интригу в матчі, забивши свій мяч 3:1 - так і завешився перший тайм.

DSC00050

В другому таймі Цетус продовжував домінувати а Одна Родина напевно провела свою гіршу гру в цьому турнірі.

DSC00062

DSC00067

DSC00068

Повло Присяжнюк зробив дубиль і рахунок став 5:1 але Родина все ж знайшла в собі сили і Олександр Діденко відквитав ще один мяч 5:2 так і дограли 2 тайм.

DSC00070

DSC00071

DSC00076

В третьому таймі Цетус довів рахунок до розгромного 8:2, відзначались Щерба Богдан Присяжнюк Олексій та же раз Щерба Богдан, і тільки тоді гравці Цетусу розслабились, та це майже не коштувало їм перемоги - Панасенко, двічі Бондаренко та Головко зробили рахунок 8:6 але Цетус втримав перемогу и став бронзовим призером.

о 18:30 на поле вийшли фіналисти - минулорічні чемпіон та віце-чемпіон - Миронівська птахофабрика та Торпедо

Миронівська птахофабрика - Торпедо 3:3 (Трандафілов, Мачульский, Кіт - Степанов-3) в доданий час 0:0, по пенальті 2:1

Вже на перших секундах Трандафілов забиває перший гол, а згодом, Мачульський подвоює рахунок.

DSC00103

У другому таймі Степанов один мяч відквитав а потім ще одному гравцю Торпедо, Колядко, вдалося спрямувату мяч у ворота (на фото вище), після відскоку від поверхні майданчика, на що не зміг зреагувати Віктор Єрошев, але Мачульский його підстраховує та рукою виніс мяч з лініі воріт, звісно ж це було поза правилами, тому Сергій отримав Червону картку. Пенальті влало реалізував Петро Степанов 2:2.

DSC00104

DSC00105

DSC00106

DSC00107

DSC00110

Під завершення другого тайму Павло Кіт вдало замикає комбініцю після вкидання з аута та виводить "Фабрику" вперед. Дуже багатий на моменти та напружений для суддів виявився матч, Торпедо пробиває в поперечену спочатку з пенальті, потім з гри, штанга рятує ворота Птахофабрики.

DSC00113

DSC00116

DSC00117

DSC00118

DSC00120

DSC00122

Але в середені третього тайму Торпедівці все ж зрівнюють рахунок - Петро Степанов дальнім пострілом з відскоком від піску не залишає шансів Віктору Єрошеву 3:3.

DSC00123

DSC00124

DSC00126

DSC00128

DSC00130

Згодом важку травму отримує Ігор Індутний, після зіткнення з Петром Степановим (на фото вище), та вже не зможе вийти на поле в цьому матчі. За неспортивну поведінку отримує жовту, та червону картку Евген Гуд, таким чином через дві хвилини дискваліфікаціі догравати третій тайм канівська команда мусила у трьох, та вони вистояли. Дискваліфікація розповсюджується і на доданий час - аж через 45 секунд після початку трьоххвилинного тайму суддя дав дозвіл Павлу Кіту приєднатися до гравців на полі, але замін зовсім не залишилось, але канівчани не пропустили та довели матч до післяматчевих пенальті.
Першими за жребієм пробивали Торпедівці, на Гол Юрія Колядко відповів голом Вячеслав Ткаченко, далі у воротаря влучає Петро Степанов, а у поперечку Павло Кіт, також в поперечку Дєдов, а Трандафілов приносить перемогу канівській команді. Миронівська Птахофабрика - підтвердила чемпіоньске звання

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.