Пляжний футбол: Завершальний тур зіграно, залишились перенесені матчі
Написав Павло Константінов
Вівторок, 11 серпня 2015, 00:10

DSC09890

Перемоги  "Родини" та "Конячки"

Цетус - Одна Родина 4:5 (Гаркун-3, Присяжнюк П. - Головко-2, Кучер, Присяжнюк В., Марченко)

Вже на другій хвилині арбітр вказує на точку, після того, як м'яч влучив у руку одного з гравців Однієї Родини. Але Валентин Горкун пробиває
повз воріт.

DSC09867

Але вже в середині тайму він виправляється, випередевши захісників посилає сферу повз воротаря - рахунок відкрито 1:0 на користь
Цетусу.

DSC09871

Потім був штрафний ударв ворота Цетусу, за гру руками за межами воротарского майданчику - його сильним уаром під поперечину реалізував
Головко.

DSC09873

На початку другого тайму Головко знову забиває, але вже з гри - чудовим пострілом майже з середини поля у ближній кут воріт. і вже
виводить Родину уперед.

DSC09875

Далі, в середині другого тайму Одна Родина забиває ще один м'яч - після вбросу ауту, гравці Цетусу не розібралися в
воротарскьому майданчикуі не втримали Володимира Присяжнюка, що проштовхнув м'яч у ворота.

DSC09881

Одразу ж Цетус відповідає - після зіткнення двох гравців Однієї Родини м'яч відлетив до Валентина Гаркуна, і він знов відзначається - 2:3 на користь Родини.

DSC09883

Наприкинці другого тайму четвертий м'яч забиває Одна Родина - Кучер, тайм так і закінчився 4:2 на користь Родини.

DSC09884

DSC09891

DSC09894

DSC09903

DSC09910

DSC09911

Наступного голу глядачі дочекалися аж наприкинці третього тайму, та не одного, а цілих три. Спочатку Павел Присяжнюк зменьшує перевагу суперників до мінімуму (на фото знизу), а Валентин Гаркун заробляє та реалізує пенальті 4:4 - рахунок рівний.

DSC09914

Та за 45 секунд до завершення часу Марченко забиває курйозний гол (на відео) з відскоком від піску у дальню дев'ятку - 5:4  Одна Родина перемагає.

Дніпро-ЮГ-2000 - Темна Конячка 3:4 (2:2 в основний час та ще 1:2 у дадковий) (Адєєв, Д'яченко, Тупчієнко - Поліщук, Гаркавий, Євтушевський-2)

Обидві команди дуже активно розпочали перший тайм, дуже багато гострих моментів мали обидві команди, але жодній не пощастило відзначитись.

DSC09919

DSC09923

DSC09924

DSC09926

У середині другого тайму пенальті реалізує Роман Поліщук, (на фото нище)

DSC09931

а подвоює перевагу Артем Гаркавий красивим ударом майже з центру поля (на фото нище).

DSC09935

На прикинці другого тайму Дніпро відповідає голом від Адєєва - після дального пострілу та рекошету від одного з гравців, м'яч влучає в дальній кут воріт - 1:2.

DSC09940

DSC09941

DSC09942

DSC09950

Далі Дніпро-Юг-2000 втрачає шанс зрівняти рахунок - один з гравців влучає в поперечку після пострілу вже по пустих воротах.

DSC09952

DSC09953

Але за хвилину до кінця третого тайму Д'яченко Олександр все ж зрівнює рахунок та переводить гру в єкстра-тайм.

DSC09954

DSC09955

А там вже Тупчієнко виводить Дніпро вперед. Чудову, яскраву гру сьогодні демонструють обидві команди, спочатку штанга рятує Дніпро, а потім всеж Конячка зрівнює рахунок за 1 хвилину та 15 секунд до кінця, зусиллям Євтушевського Олександра, що з льоту забиває з передачи партнера (на фото нище).

DSC09956

DSC09959

Далі шедевр створює досвідчиний Роман Поліщук, він на клаптику поля, у воротарському майданчику, обігрує двох захисників, виманює на себе воротаря, та віддає гольову передачу на Олександра Євтушевсього, якому залишилось лише підставити ногу і забити в пусті ворота. 4:3 на користь "Конячки"

нагадуємо також, що залишилась декілька перенесених матчів:
матч 5-го туру з 05 липня Дніпро-ЮГ-2000 - Матусів
матч 6-го туру з 12 липня Цетус - Дніпро-ЮГ-2000 (відбудеться 16 серпня 18:00)
матч 7-го туру з 19 липня Дніпро-ЮГ-2000 - Одна Родина

Оргкомітет змагань попереджає участників перенесенсених матчів, що не відбулись, до 22 серпня включно про начислення за ці матчі по 0 очок

16 серпня відбудуться матчі напівфіналів та фінал 8 кубку області 2015
16 серпня:
10:00 Темна Конячка vs Одна Родина (1-й напівфінал Кубку Області)
11:00 Миронівська Птахофабрика vs Матусів (2-й напівфінал Кубку Області)
18:00 Цетус - Дніпро-ЮГ-2000 (перенесений матч 6-го туру)
19:00 Финал Восьмого Кубку Області

23 серпня відбудуться матчі напівфіналів та фінал чемпіонату області 2015

Згідно турнірної таблиці перше та друге місце за підсумком 1-го єтапу займають Миронівська Птахофабрика та Торпедо відповідно. Команди вже чекають на визначення імен своїх суперників - 4 те та 3-те місце відповідно.