Результати 4-го туру чемпіонату черкаської області з пляжного футболу
Написав Павло Константінов
Понеділок, 29 червня 2015, 11:07

DSC09202
Відсутність дощу допомогла командам якісно провести змагання, не зважаючи на вологий пісок

Матчі проходили у неділю, 28 червня
17:00 Єдина Країна - Темна Конячка 1:6

(Лукашенко - Євтушенко-3, Євтушевський-2, Дравольский)
Темна конячка немали особливих проблем з новачком чемпіонату, та раз по раз зусиллями Євтушенка та Євтушевського вражала ворота Єдиної Крайни.
DSC09166

18:00 Цетус - Миронівська Птахофабрика 2:4

(Присяжнюк П., Щерба Б. - Мачульський, Кіт, Ткаченко, Трандафілов)
Вже на перших хвилинах Мачульскому вдалось невесним ударом перекинути воротаря Цетуса, на що Черкаська команда одразу ж відповіла голом, взвгалом команда з Канівського району на протязі всього матчу не мала особливих проблем з Цетусом, що діяв досить не злагоджено, та якось сумбурно. Гравці "птахофабрики" натомість розважливо проводили матч та забили 4 м'ячі, один з яких був особливо красивий - Павло Кіт "ножицями", через себе вразив дальній кут воріт Цетуса з досить не близької відстані.
DSC09237

DSC09227

DSC09233

DSC09228

19:00 Одна Родина - Торпедо 1:3

(Пономаренко - Степанов-2, Губа)
Дуже впевнено Петро Степанов вийшов на цей матч, і своїми впевненими діями, лідер команди задав настрій всій грі команди. Спочатку Губа, а потім 2 рази Степанов вразили ворота Родини.
На фото Степанов забиває в порожні ворота, після слаломського проходу по правому флангу, залишивши за собою двох польових та воротаря:
DSC09254

Одна Родина відповіла тільки одним, але дуже красивим голом від Паномаренка, через себе, з дуже малого кута від дальної стійки.
DSC09288

Наприкінці матчу Богдан Губа отримав червону картку за неспортивну поведінку
DSC09280

"Миронівська Птахофабрика" - "Матусів" 4:3

(Єрошев, Ткаченко (3) - Удод, Аджубей, Жох)

Трохи раніше (у п'ятницю) на Живчик Арені зіграла "Миронівська птахофабрика" м Канів - "Матусів" Шполянський район. У рівній грі перемогу здобула команда з Канева з рахунком 4: 3. Весь матч пройшов під проливним дощем. Перший тайм закінчився з рахунком 1: 0, м'яч забив Сергій Удод "Матусів" (на 10 хвилині). У Другому таймі Канів забив два м'ячі, Віктор Єрошев (15 хв.) і В'ячесчлав Ткаченко (19 хв.). У третьому таймі Ткаченко (28 хв.) забиває третій м'яч. Потім два голи забивають матусяни і роблять рахунок нічийним 3: 3, 31 на хвилині Владислав Аджубей реалізовує пенальті, і на 33 хвилині красивий м'яч забиває Іван Жох. Матч наближався до додаткового часу, але на передостанній 35 хв. матчу, В'ячеслав Ткачено сильним ударом з під гравця здобуває чергову вольову перемогу. Гра була дуже цікавою і обидві команди заслуговували в ній перемогу.