«Миронівська птахофабрика» - чемпіон області з пляжного футболу!
Неділя, 31 серпня 2014, 20:48
31082014beachfootbalfinalDSC03976
Сьогодні в Черкасах завершився чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. В останньому матчі «Миронівська птахофабрика» переграла «Торпедо» й забезпечила собі чемпіонське звання!
31082014beachfootbalfinalDSC03904
Останній тур проходив у звичній інтригуючій та насиченій атмосфері. Головна інтрига була навколо матчу «Миронівська птахофабрика» - «Торпедо». Саме ці команди вирішували між собою чемпіона області. Перемога кожної з команд робила її чемпіоном цього сезону.
Матч видався досить рівним. Спочатку футболісти «Торпедо» засмутили суперника. Олександр Раковський потужно пробив з далеку й вивів команду вперед. Однак «Птахофабрика» швидко відігралася, відзначився Зубченко. До першої перерви команди ще раз обмінялися голами. 2 : 2.

31082014beachfootbalfinalDSC03931

Далі на піску «Живчик-Арени» тривала рівна гра, щоправда чим менше часу лишалося, тим більшим ставав тиск «Миронівської птахофабрики». Колектив із Канівського району був просто свіжішим за свого візаві й втілив цю перевагу в рахунку. Лідер команди, Тимофій Листопад своїм пострілом наприкінці другого періоду вивів «Птахофабрику» вперед. Як виявилося потім, цей гол став вирішальним у матчі. У заключному періоді гравці «Торпедо» з усіх сил намагалися відігратися, але переграти воротаря канівчан їм не вдалося. У підсумку 3 : 2. До кубку області «Миронівська птахофабрика» додає чемпіонство!

31082014beachfootbalfinalDSC03934

«Миронівська птахофабрика» - «Торпедо» 3 : 2
Голи: Зубченко, Індутний, Листопад – Раковський, Коркішко.

Результати 11-го туру:
«Живчик» - «Дніпро-2003» 2 : 6
Голи: Гацанюк, Авер’янов – Шевельов (4), Кіт (2).

«Цетус» - «Одна Родина» 4 : 3
Голи: Гамалій (3), Сидоренко – Вакуленко (3)

«Темна Конячка» - «Епіцентр» 6 : 5
Голи: Євтушевський (3), Литвинов, Криштоп, Мірошніченко – Островський (3), Матвійчук, Нудик.

Після завершення матчу відбулося урочисте нагородження переможців та призерів чемпіонату Черкаської області та кубка області з пляжного футболу. Нагороджували тріумфаторів почесний президент Асоціації пляжних видів спорту, Юрій Гончаров та віце-президент Асоціації пляжних видів спорту, Богдан Колядко.

31082014beachfootbalfinalDSC03951

Юрій Гончаров, почесний президент Асоціації пляжних видів спорту:
«Цьогорічний чемпіонат пройшов на якісному рівні. Помітно, що з кожним роком рівень пляжного футболу в Черкасах зростає. Матчі чемпіонату області видовищні, наші футболісти все краще освоюють цей вид спорту й демонструють це на майданчику. Про рівень нашого пляжного футболу й свідчить те, що два представники Черкащини виступали цього року в чемпіонаті України! Це – добрий здобуток. Тому такі досягнення повинні лише підштовхувати нас та футболістів до нових звитяг».

31082014beachfootbalfinalDSC03971

31082014beachfootbalfinalDSC03985

Срібло в чемпіонаті здобули футболісти «Цетусу», бронза у «Дніпра-2003». Також визначилися й переможці особистих відзнак: