Пляжний футбол: після 10-го туру все без змін
Написав Максим Гаптар
Неділя, 17 серпня 2014, 20:04
1708201410turbeachfootballDSC02986
Сьогодні на Живчик-Арені пройшли матчі 10-го туру чемпіонату Черкаської області з пляжного футболу. Пропонуємо вашій увазі результати:
Одна Родина – Азот 9 : 0
Голи: Діденко (2), Вакуленко (3), Бондаренко, Пономаренко, Головко, Панасенко.

Миронівська птахофабрика – Дніпро-2003 3 : 2
Голи: Гуд, Трандафілов (2) – Зоря (а.г), Тупчієнко.

1708201410turbeachfootballDSC03015

Не простий матч чекав сьогодні на лідера чемпіонату, «Миронівську птахофабрику». Команда з Канівського району хоча й здобула перемогу, проте встигла понервувати. У першому таймі гравці «Птахофабрики» швидко повели в рахунку, втім «дніпряни» постійно трималися поруч із суперником. У другому періоді «Миронівська птахофабрика» забила другий гол, але «Дніпро» м’яч відквитало. У третьому таймі команди ще обмінялися по голу. Й за кілька хвилин до кінця інтрига у матчі залишалася, втім «Миронівська птахофабрика» втримала перемогу й лідерство.

1708201410turbeachfootballDSC02974

Торпедо – Арка 7 : 2
Голи: Александров В. (2), Раковський (2), Синяк, Губа, Пальчик – Шульга (2).

Цетус – Матусів 7 : 0
Голи: Присяжнюк П. (4), Гамалій (2), Щерба Б.

Пальміра – Епіцентр 5 : 4
Голи: Дєдов (3), Сидоренко Д., Приходько С. – Степанов (4).
На завершення туру пройшло два феєричних матчі. У цьому протистоянні до останніх секунд рахунок лишався нічийним. Втім за 6 секунд до кінця «Пальміра» вирвала перемогу й здобула три очка!

Темна Конячка – Живчик 4 : 5
Голи: Євтушевський (3), Джура – Гацанюк (2), Яжук, Жох, Ржевський.
Здавалося ніщо не може перевершити попередній матч за своєю карколомністю. Однак остання гра туру подарувала ще більше емоцій глядачам. Протягом зустрічі футболісти «Темної Конячки» постійно лідирували, команда до останніх хвилин перемагала з достатньо комфортною перевагою. За дві хвилини до кінця «Конячка» лідирувала з рахунком 4 : 2. Власне гравцям у блакитній формі варто було лише чітко відіграти цей час, однак «Живчик» не здавався й команда спочатку відквитала один м’яч. А далі, за 1.20 секунд видалення «заробив» Роман Поліщук. Після цього Жох реалізував штрафний удар – 4 : 4. Але це ще не все. Матч наближався до завершення й до додаткового часу. Однак за 6 секунд до завершення зустрічі Микита Ржевський «вириває» перемогу у матчі. 5 : 4, супервольова перемога «живчиків».