«Ретро» володар Кубку Ретро з пляжного футболу та футволею!
Неділя, 26 серпня 2012, 17:28

retroplyajka2012DSC05895_2

У напруженому поєдинку ватутінське «Ретро» у серії пенальті здолало черкаську «Чарівницю». Канівська «Наша Ряба» здобуває бронзу.

І-й півфінал

«Ретро» – «Наша Ряба» – 6:2

Голи: «Ретро»: Воробей (2), Іллічьов, Сторчоус, Маняк, Шувалов.

«Наша Ряба»: Головчак (2).

ІІ-й півфінал

retroplyajka2012DSC05933

«Чарівниця» – «Десант-Княжа Гора» – 6:5

Голи: «Чарівниця»: Трандафілов (3), Биченко, Підвисіцький, Мачульський.

«Десант-Княжа Гора»: Семенченко, Решетняк, Бурхатський (2), Баранов.

Матч за ІІІ-тє місце

retroplyajka2012DSC05976

«Наша Ряба» – «Десант-Княжа Гора» – 4:3

Фінал

«Ретро» – «Чарівниця» – 1:1 (2:1 пенальті)

Голи: «Ретро»: Шувалов -«Чарівниця»: Ковтуненко.

retroplyajka2012DSC06027_1

Уже на перших хвилинах матчу «Чарівниця» забила гол. Владислав Ковтуненко зі штрафного навісним ударом перехитрив кіпера ватутінців. Протягом усього матчу «Ретро» володіло ініціативою, проте «Чарівниця» вправно захищалася. Київські легіонери «Ретро» завдавали низку ударів по воротам «Чарівниці» але воротар черкасців Олексій Островський неодноразово рятував свою команду.

Лише наприкінці третього тайму «Ретро» вдалося зрівняти рахунок. Нічиєю основний час і завершився. У трихвилинному екстратаймі командам так і не вдалося визначити переможця. Тому суперники пробивали післяматчеві пенальті. У цьому компоненті з рахунком 2:1 «Ретро» таки вдалося перемогти черкаську «Чарівницю». Таким чином ватутінська команда оформлює чемпіонство на власному турнірі.

retroplyajka2012DSC06027_2

retroplyajka2012DSC05895_1

Кубок Ретро з футволею

retroplyajka2012DSC06121_1

«Ретро» – «Княжа Гора» – 2:1 (17:21; 21:12; 15:10)

retroplyajka2012DSC06121_2

«Світлоприлад» – «Десант» – 2:0 (21:14; 21:7)

Фінал

«Ретро» – «Світлоприлад» – 2:0 (23:21;21:16)

retroplyajka2012DSC06132

Команда «Ретро» у складі Федора Каплюченка та Сергія Дєдова у рівному та напруженому поєдинку здолала володарів Кубку Черкаської області з футволею команду «Світлоприлад». Таким чином ватутінське «Ретро» стало володарем одразу двох однойменних кубків названих на свою честь.