Ігор Франчук зламав "Явір"
Написав Дмитро Майстренко
Середа, 01 серпня 2012, 08:46

dn-jav.jpg_effected

"Дніпро 2003" ще не знало гіркоти поразок у цьому чемпіонаті. От і смілянська команда не зуміла зіпсувати цю статистику.

Дніпро 2003 - Явір 5:2

Голи: Франчак Ігор (4), Коваленко Дмитро - Уваров Володимир (2)

Кращі гравці матчу: Франчук ("Дніпро 2003") - Уваров ("Явір")

Дніпро 2003 - Явір 5:2 (+фото)

„Дніпро 2003” були виставили на цей матч не найсильніший склад. Не було у цій грі одно з кращих гравців чемпіонату Петра Степанова і ще декількох гравців, котрі зазвичай грають у складі черкаської команди. Як наслідок, від початку гра була рівною. Сміляни нічим не поступалися своїм суперникам. І в першому таймі черкасці зусиллями Ігоря Франчука лише одного разу розписалися у воротах Сергія Дробова.

dn-jav1.jpg_effected

У другій третині гри „Явір” намагався відігратися, але помилки в захисті дозволили все тому ж Ігорю Франчуку ще двічі розписатися у воротах суперника. А смілянам відверто не щастило: стійка після удару Володимира Уварові, декілька сантиметрів не вистачило Юрію Гасанову, щоб м’яч таки влетів у сітку. А хет-трик Франчука забезпечив комфортну перевагу „Дніпру” перед заключним таймом.

В останній дванатцятихвилинці Ігор Франчук вчетверте засмутив „Явір”, довівши рахунок вже до непристойного. Після цього „дніпряни” заспокоїлися і трохи розслабилися. Ця розслабленість дозволила двічі відзначитися Володимирові Уварові, котрий був одним із кращих у складі „Явора”. А Дмитро Коваленко на останніх хвилинах встановив остаточний результат матчу – 5:2.

Отже, після цієї гри „Дніпро 2003” очолив турнірну таблицю з 12-тьма заліковими пунктами. А смілянський „Явір” так і залишився на четвертій сходинці.