„Темна Конячка” легко перемагає, „Живчик” здобуває першу перемогу
Написав Дмитро Майстренко
Вівторок, 10 липня 2012, 21:11
tkzh1.jpg_effected

Сьогодні на „Живчик-Арені” зіграли чергові матчі IV чемпіонату області. Впевнену перемогу здобули гравці „Темної Конячки” та першу в цьому чемпіонаті футболісти „Живчика”.

Темна Конячка – Матусів 6:0

Голи: Литвинов (2), Поліщук, Євтушевський (2), Криштопа

Живчик – Златогор 4:2

Голи: Новіков (2) Чепчур, Губа – Ластівка (2)

Темна Конячка - Матусів

tk-m1.jpg_effected

У першому матчі ігрового дня футболісти „Темної Конячки” не мали жодних проблем. „Матусів” зумів триматися лише перший тайм. Та й то, на останніх хвилинах Олег Литвинов потужним дальнім ударом зумів розпечатати ворота гостей. У другому таймі гравці „Матусова”, які грали практично одним складом усю гру, підсіли фізично і не почали не встигати за суперником, у кого було два повноцінних склади. Як наслідок, „Конячка” довела рахунок до розгромного ­– 4:0. А в заключній третині гри Олег Литвинов та Олександр Євтушевський встановили остаточний результат матчу – 6:0.

tk-m2.jpg_effected

tk-m3.jpg_effected

Живчик - Златогор

zh-z1.jpg_effected

Другий матч між командами „Златогор” та „Живчик” подарував більше інтриги. Хоча в першому таймі невідпорним ударом зі штрафного з центра майданчика Віталій Ластівка відправив м’яч під самісіньку поперечку, „живчики” на це відповіли трьома голами у другому таймі. Дубль оформив Ілля Новіков та Олег Чепчура забезпечили комфортну перевагу перед третім таймом. У заключній частині гри відновив інтригу в матчі все той же Віталій Ластів, який відквитав один м’яч. Але „Живчик” грав впевненіше і більш організовано. Результатом цього став четвертий гол команди. У воротах гостей розмисався капітан господарів Богдан Губа.

Богдан Губа про першу перемогу "Живчика"

Темна Конячка - Матусів 6:0