Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. Результати 8 туру + турнірна таблиця
Вівторок, 27 серпня 2019, 08:06

230719 1

У неділю, 25 серпня, пройшов черговий восьмий тур обласних змагань із пляжного футболу.

ГУНП – «Сила і Честь» 4:9

Перша гра 8-го туру вийшла результативною, обидві команди грали у відкритий футбол і набили на двох аж 13 м`ячів. Не можна не відзначити воротаря «силачів» Ярослава Іщенка, кожен другий «постріл» якого влучав у ціль! Цього вечора він оформив «покер» (хтось на трибунах шуткував: нова зачіска – нова гра). За «жовто-блакитних» ще забивали: Марченко–2, Головко, Панасенко, Гаркавий. Гравцям ГУНП треба віддати  належне, що незважаючи на результат і не маючи на лавці запасних жодної заміни, хлопці спромоглися забити 4 м`ячі, могли б ще більше, але – не щастило! Голи на рахунку: Бойко–2, Козаков, Чорновіл.

«Ruver» – «Слобода» 7:2

Другий поєдинок недільного вечора тримав у напрузі і команди, і вболівальників лише перші два тайми. Вже на 5-й хв. підопічні Віталія Косуна відкривають рахунок (Таранович). У другому таймі, припустившись помилок у захисті, у ворота «зелених» було назначено два штрафних удари, які 100-відсотково реалізував Погребняк (1:2). За 4 хв. які залишилися до кінця тайму, «Ruver» все ж таки спромігся зрівняти та вийти вперед (Ветров, Андрійченко О., 3:2). У третьому таймі атакували обидві команди, але забивали лише гравці «Ruverа» (Андрійченко А., Раковський, Таранович, Косун).