Чемпіонат Черкаської області з пляжного футболу. 7 тур
П'ятниця, 23 серпня 2019, 14:35

IMG 20190811 185921

У середу, 21 серпня, пройшов черговий сьомий тур обласних змагань із пляжного футболу.

«Сила і Честь» – «Слобода» 5:3

У цій грі цікаво було спостерігати як «силачі», спочатку створювали собі проблеми, а потім самі ж їх і вирішували. Після першого тайму «жовто-блакитні» були попереду а – 2:1 (Агарін К., Панасенко; Макогон). На початку 2-го тайму Поволоцький збільшує перевагу (3:1). Здавалося б контролюйте гру та грайте у своє задоволення.. Але ж це не про цих хлопців! Два голи головою у свої ворота від Бондаренка та Раззакова підбадьорили обидві команди. І на 3-й тайм суперники повиходили за нічийного рахунку 3:3. Із боку «Слободи» більше голів не було, а честь було відстояно завдяки м`ячам Агаріна Н., та Раззакова (5:3).

ГУНП – «Цетус» 1:9

Після першошо поєдинку цих двох команд у першому колі «Цетус» зробив деякі висновки, що до гри у захисті. І це дало свій результат: 1-й тайм – забито 4 м`ячі (Присяжнюк П.–2, Волощук, Сорокін), 2 -й тайм – ще 3 м`ячі (Степанов, Щерба, Халявка), 3-й тайм – 2 м`ячі (Степанов, Волощук). На захист ГУНП можна сказати, що не зважаючи на результат, вони «билися» до останнього і це вилилось на 27 хв. у забитий гол – відзначився Бойко.