Другий півфінал Кубка Черкаської області з пляжного футболу
Понеділок, 16 липня 2018, 14:23

IMG 20180710 194030

У фіналі Кубку Черкаської обл. з пляжного футболу зустрінуться «Дніпро» та «Цетус».

«Дніпро» – «Одна Родина» 6:2

Цікавий і змістовний футбол продемонстрували обидві команди суботнього вечора. З перших хвилин, захопивши лідерство, «Дніпро» повело у рахунку. А вже на перерву пішли з подвоєним результатом! «Родина», оговтавшись, почала контратакувати і це принесло свої плоди. На початку третього тайму чемпіони вигравали за мінімальної переваги (3:2). Але дві фатальні помилки з боку воротаря «жовтих» Криштоп Юрія визначили переможця у цій зустрічі!!! Голи забивали: Степанов-2, Коркішко, Лобов, Колос, Пуш («Дніпро»); Панасенко, Гаркавий («Одна Родина»).