10 жовтих, 2 червоні, саме так стартував Чемпіонат з «пляжки»!
П'ятниця, 06 липня 2018, 20:51

IMG 20180704 191521 1

Стартував Чемпіонат обл., перший тур, ще не закінчено, а вже маємо на дві гри: 10 жовтих і 2 червоні картки!

Перша гра, вечірньої середи: «Цетус» – «Ruver». Саме тут і відбулась левова частка всіх попереджень, та вилучень! Гра почалась доволі пристойно і динамічно. Підопічні Віталія Косуна першими відкрили рахунок (гол забив Леонід Бондар), але, до кінця першого тайму, «Цетус» зумів не тільки зрівняти, а і вийти вперед (голи: Гамалій В'ячеслав, Щерба Богдан). І, на цьому, гра у пляжний футбол, закінчилась! За наступні два тайми, вболівальники не побачили жодного забитого голу, за те, неспортивної поведінки, ненормативної  лексики, з боку обох команд, було вдосталь! Наступну гру пропускають: Роман Халявка («Цетус»), Скоряк Олександр («Ruver»).

Друга гра: «Одна Родина» – «Шевченків край». Здавалося, «зелені» контролюють гру, поступово забиваючи, в кожному таймі, по одному м'ячу (Петришин В., Агарін Н., Марченко О.). Середина третього тайму, 0:3. Але «Родина», на 7-й, 8-й і 9-й хв., робить неймовірне і зрівнює рахунок (Головко Б.-2, Бондаренко О.). Для виявлення переможця в цій грі, знадобився додатковий час (3 хв.). В'чеслав Дєєв свій шанс не впустив... «Шевченків край» здобуває 2 очки.