Кубок Черкаської області з пляжного футболу
П'ятниця, 29 червня 2018, 12:56

IMG-18bc959bcb96eec82077508af0b2f880-V

У Черкасах на «Живчик-Арені» відбулися стартові поєдинки розіграшу кубка

Півфінал. «Цетус» – «Шевченків край» 6:4

Згідно жеребкування, до півфіналу Кубку потрапила пара: «Цетус» – «Шевченків край». Вони ж і відкривали старт цих змагань. 1-й тайм закінчився внічию (на 4-й хв. Богдан Щерба відкрив рахунок («Цетус»), а вже на 5-ій, Владислав Петришин («Шевченків край»), зрівняв). В середині другого тайму, команди знов обмінялися голами... Нікіта Агарін вивів «зелених» вперед, а В'ячеслав Гамалій встановив рівновагу. І здавалося, що знов команди підуть на перерву за нічийного результату... але, на останній хвилині тайму, Сергій Сидоренко, виводить «біло-чорних» вперед. 3:2. Потім гра перейшла у відкритий двобій і, за останні 12 хв. зустрічі, команди забили рівно стільки м'ячів, скільки за перші 24 хв. Загальний рахунок 6:4 на користь «Цетусу». В матчі ще відзначились: Гамалій – 2, Сидоренко («Цетус»), Марченко, Аргєєв («Шевченків край»). Вітаємо «Цетус» з виходом до фіналу Кубку Черкаської обл. з пляжного футболу!..

27.06.2018 р. «Цетус» – «Шевченків край» 6:4, гол Б.Щерба

27.06.2018 р. «Цетус» – «Шевченків край» 6:4, гол В.Петришин

1/4 фіналу. «Ruver» – «Одна Родина» 3:4

Друга пара, згідно жеребкування, «Ruver» – «Одна Родина», стартували з 1/4... У півфіналі на них чекає  діючий володар Кубку, – «Дніпро» («SolTex»). Шквальний вітер, дощ, та насуваюча гроза стояли на заваді у цій грі! Але це не завадило командам проявити свій характер та забити на двох 7 м'ячів. Ударом Богдана Головко «Родина» вийшла вперед. «Ruver» також не збирався пасти задніх і, до кінця першого тайму, змогли зрівняти та вийти вперед. Голи забили Бондар Олексій та Магльований В'ячеслав. У другому таймі обидві команди додали обертів і це принесло свої плоди... У «Родини» знов відзначився Головко, забивши 2 м'ячі і один гол на рахунку Артема Гаркавого, а за «Ruver» м'яч забив Матяш Віталій. В третьому таймі було багато боротьби, але рахунок залишився незмінним. 4:3 на користь «Однієї Родини».