Перемоги з мінімальним рахунком
Вівторок, 08 серпня 2017, 02:37

080817 1

У чемпіонаті області з пляжного футболу очікуваного «суперматчу» не відбулося, але інші матчі 7 туру були не менш цікавими

Організатори змагань просять вибачення у вболівальників за те, що гру «SolTex» – «Цетус» було перенесено напередодні на невизначений термін...

«Торпедо» – «Темна Конячка» 8:7

По ходу гри, «Торпедо» вигравало 5:1, але амбіції «блакитних» не давали супернику спокою і вже за 2 хвилини до кінця гри «Темна Конячка» вигравала 7:6. Але фортуна цього вечора була на боці «торпедівців», і їхня перемога 8:7 – цілком закономірна! До нападу обох команд немає ніяких претензій, а от що робив захист в цій грі та воротарі ???!!! Хоча курйозів вистачало... Не можна не відзначити 5 голів Агаріна Кіріла («Торпедо»).

«Одна Родина» – «Ruver» 4:5

080817 2

Також ж не обійшлося без інтриги. «Родина», виграючи 3:1, примудрилася «наварити» собі пару моментів і от уже рахунок нічийний. А «Ruver», коли відчуває  слабкість суперника, починає додавати обертів! «Покер» на рахунку Андрійченка Олега, допоміг «зеленим» переміститися одразу на 3-тю сходинку. Хоча, заради справедливості, на останній хвилині «Родина» мала 100 % момент для того, щоб перевести гру в овертайм, але Олександр Марченко, з убійної позиції, схибив.

Маємо таку таблицю та бомбардирів:

Гамалій В'ячеслав («Цетус») – 10 м'ячів.

Андрійченко Артем («Ruver») – 10 м'ячів.

Агарін Кіріл («Торпедо») – 7 м'ячів.

Агарін Нікіта («Одна Родина») – 7 м'ячів.

Андрійченко Олег («Ruver») – 6 м'ячів.

Ткаченко Вячеслав («SolTex») 6 м'ячів.

Губа Богдан («Торпедо») 6 м'ячів.

У вівторок, 8.08.17 о 20.00, відбудеться гра, чергового, VІІІ-го туру Чемпіонату Черкаської обл. з пляжного футболу між командами «SolTex» та «Торпедо».