«УТК-Ятрань» – «Зоря-Черкаський Дніпро-2» 3:1

«УТК-Ятрань»: Єрошов, Степанюк, Думенко, Коломієць (89, Стеценко), Казанюк О, (90, Гут), Єжаченко (46, Горобець), Казанюк Д. , Троян, Малютін, Ткач (61, Павленко), Потапов (62, Баланюк)
«Зоря-Черкаський Дніпро-2»: Марченко, Шурубура, Стрикаль, Степаненко, Осика, Жох, Нікішов (62, Тенжицький), Передерій (62, Орел), Афанас'єв (31, Давиденко), Тищенко (90+4, Корчевний), Чорний.
Попередження: Афанас'єв (22), Чорний (70), Осика (77) (попередження з протоколом не звірялися мною)
Добре, коли на руках є джокер
   Резервісти «Черкаського Дніпра» (ну напишу так, виходячи з назви команди, а про перспективи пробитися когось із гравців другої команди до складу претендента на вихід до УПЛ ще в попередньому сезоні не вважаю за потрібне розводити дискусію) апріорі навряд чи мали постати легкою, прохідною командою. Тут ще й результат їх матчу в попередньому турі, коли в Білозір’ї 4 «сухих» м’ячі отримав «Уманьферммаш», наводив на відповідні роздуми і уберігав господарів від шапкозакидальних настроїв. Укомплектована молоддю команда не могла не мати мотивацію. А при досвідченому тренерові Кирилюку О.І. не могло йти мови про безграмотність гравців. Відтак гості не дали господарям в першому таймі розгулятися і створити багато моментів. Було кілька дальніх ударів. А також два гарних шанси забити. Спочатку на 14 хвилині Євген Єжаченко опинився на самоті на дальній штанзі і без перешкод замикав флангову передачу справа. Але не поцілив. Не вцілив у ворота в Роман Потапов на добиванні дещо пізніше. При цьому юні черкащани і самі по суті нічого не створили у протилежних воріт. Мали єдиний реальний момент, щоб відзначитися. На 16-й хвилині дальня передача ледь не від власної штрафної знайшла адресати – позиційна помилка (єдина по суті за гру) в центрі захисту призвела ледь не до виходу один на один з воротарем Івана Тищенка. Він пробив сходу і не поцілив у дальній кут.
14 хвилина. Самий реальний момент тепличників у першому таймі.

16 хвилина. Самий гострий момент гостей за всю гру.

Перерва дещо затрималася. Господарі вже пеклися на сонці, арбітри чекали при виході на поле а гостей все не було. Чи то тривав розбір першого тайму, чи накачували молодь на боротьбі чи що там ще – але гості вийшли лише із добрячим запізненням (хвилин з п’ять). Але цей казус не вибив з колеї господарів. З першої хвилини стало зрозуміло, що вони намагатимуться максимально підвищити темп гри. Вже на 30-й секунді тепличники мали забивати. Віталій Горобець був першим на добиванні , але пустив м’яча вище. Віталій вийшов в перерві на заміну і активність на лівому фланзі зросла. Горобець подекуди припускався помилок, але пер мов танк і зминав молоді редути опонентів.
   Аж тут трапився абсолютно нелогічний гол у ворота Єрошова. Нелогічний що по перебігу гри взагалі, що по конкретному епізоду. Микита Осика виконував навіс з лівого флангу. М’яч пішов по чудернацькій траєкторії, залетів за спину воротареві, дзенькнув об дальню штангу і відлетів у сітку! 0:1! Оце так поворот сюжету!
   Господарі ще більшими силами пішли вперед. На 60-62-й хвилинах тричі в центрі уваги був Микола Малютін. Спочатку він метрів з 20 вистрілив – трішки вище. Потім бив з 17 метрів – сейв голкіпера. А потім пробивав зльоту з 11 метрів після кутового – вище! Не пре – так кажуть в народі.
   На 67 хвилині господарі отримали право на небезпечний вільний удар, коли голкіпер на думку арбітра взяв м’яча в руки від свого партнера. Але і тут м’яч пішов лише на кутовий. Господарі виконували велику кількість флангових навісів. Але гості трималися. Тренер господарів кинув у бій своїх цьогорічних джокерів, що традиційно з’являються в другому таймі. І це принесло результат!
Самі віддані уболівальники попри спеку активно підтримували свою команду

67 хвилина. Вільний удар з меж штрафної площі не приніс результату.

На 75-й хвилині черговий навіс зліва (від Горобця) здавалося знову не дасть результату. Але Михайло Павленко втупив у майже безперспективну боротьбу з воротарем. І зміг її виграти – мяч опинився у воротах. Цей епізод викликав незгоду у тренерської лави гостей, що закінчилося вилученням головного тренера. Відразу відмічу, що гості планують запросити додаткового перегляду моменту. Відео буде надано. Традиційно заплановано показ матчу і ТК «Умань», такщо бажаючі зможуть теж спробувати себе в ролі експертів.
75 хвилина. Павленко зрівнює рахунок. Нажаль якісним знімок не вийшов (ніколи гарантії 100-відсоткової при зйомці гри не буває) і відповіді на претензії гостей (чи було порушення) не дає.

Апеляції з лави запасних гостей призвели до вилучення головного тренера команди

Цікаво, що суперечка біля лави запасних трапилася за … рахунку 2:1! Менше ніж за хвилину Павленко і другого м’яча провів і вивів господарів вперед! Тепер він передачу Горобця прийняв низом, обробив і розстріляв ціль низом!
84 хвилина. Павленко знімає питання про переможця. 3:1

Торсиді тепличників з Маньківки радості меж не було...

Гості спробували активізуватися попереду і відігратися. Але наразилися на стрімку контратаку господарів. Павленко «зачепився» за м’яча в центрі поля. Відпасував на ліво Казанюку і став рухатися вперед. Олександр оцінив ситуацію, зробив гросмейстерську паузу і видав расист на Михайла – той випередив голкіпера і зняв по суті питання про переможця! 3:1. Тут же міг забити після передачі Троян і сам Казанюк, але пробив вище.
   3:1. Непроста, але перемога тепличників. Четверта поспіль. І триває гонитва за лідерами (це при тому, що по втраченим очкам тепличники самі лідирують).

«Зоря-Черкаський Дніпро-2»: Марченко, Шурубура, Стрикаль, Степаненко, Осика, Жох, Нікішов (62, Тенжицький), Передерій (62, Орел), Афанасіїв (31, Давиденко), Тищенко (90+4, Корчевний), Чорний.
Попередження: Афанасіїв (22), Чорний (70), Осика (77) (попередження з протоколом не звірялися мною)