До початку гри було ясно, як сьогоднішній день, одне – у Драбові буде епіцентр 1/8 фіналу Кубку. "ЛНЗ-Лебедин" в оптимальному складі зобов'язаний був брати реванш у "Альтаїра" за нещодавню поразку, нехай і не на офіційному рівні. А драбівчани повинні зарекомендувати себе місцевій публіці. Із цим не пощастило: Шпола - не прохідна команда. Відкрили 1/8 фіналу Кубка області в Драбові так, ніби це фінал: із ведучим та гостями в особі першого заступника голови Федерації футболу області Володимира Фощія та голови районної держадміністрації Івана Гайдая. Кожен висловився за підтримку розвитку футболу в Драбові, але найбільше запам'ятався монолог ведучого, який, оголошуючи склади команд, половину прізвищ вимовив невірно: ДЕдов, Тупченко, Аджубей В'ячеслав і КалініН Андрій.
Ну то таке. Найсумніше нас чекало попереду. 45 хвилин гри ні про що. Так, сонце "варило" футболістів, традиційно поле не дозволило грати в короткий-середній пас, але ж хоча б чимось команди мали "зачепити" заповнений драбівський стадіон. Лише Островський змусив глядачів "ЕХнути" в першому таймі. Олексій близько правого кута карного майданчика пробив штрафний у ближню хрестовину, але ж не в дев'ятку. Мабуть у дитинстві Островський любив грати в "300". "ЛНЗ" міг похизуватися лише моментом запареного Кучера, який після подачі кутового не скористався скидкою партнера на дальню стійку, звідки Дмитро не влучив у порожні ворота. Все інше – купа фолів і боротьби на кожній ділянці поля: у центрі, на флангах, поблизу штрафної зони. Так, вже на 9 хвилині серйозної травми зазнав Ткаченко В'ячеслав. У нього після стику з опонентом виросла друга "ікра" – величезна ґуля на гомілці креативного півзахисника. Антракт. По перерві все стало на свої місця: "ЛНЗ-Лебедин" активізувався і протягом семи хвилин двічі "порвав" правий фланг драбівчан. Спочатку Дєдов покарав господарів за діру на позиції Дєєва, а невдовзі Слава зовсім відстав від гри, не встигав ні за ким, і Вакуленко запустив на кут штрафного майданчика Дєдова вдруге, але той вже не бив, а асистував Стєпанову – 0:2.
"Альтаїр" тут же опинився в ямі без драбини. Що робити в такій ситуації підопічні Голуба явно не знали. Швидко відповіли небезпечним ударом Пасічнюка над поперечиною і все. Яскравим став діалог Євтушевського і Дєєва у цей важкий проміжок ігрового часу: – Ты шо сдох уже?! – прикрикнув на партнера Євтушевський. – Сдох! Конечно сдох! – підтвердив Дєєв, відбігавши за Дєдовим усю гру.
Стєпанов сьогодні красень – відмаслав 85 хвилин у височенному темпі вздовж і впоперек. Такого Петю всі люблять
Останні хвилини гри залишилися за господарями. Штурм воріт і надія на пенальті рахунок не змінили. Шпола якісно засушила гру, могла навіть забивати, якби дуже потрібно було, але цифри на табло не змінилися - 0:2 і "ЛНЗ-Лебедин" поступово наближається до фіналу.