"Спартак" без варіантів поступається "ЛНЗ-Лебедину"
Написав Андрій Вєков   
Субота, 19 березня 2016, 20:02

2igraCCHS 5

"ЛНЗ-Лебедин" – "Спартак" 5:1
Голи: Степанюк (32), Дєдов (35), Тупчієнко (39), Охременко (59 пен.), Кудря (84) – Вовк (70)


2igraCCHS 1
"ЛНЗ-Лебедин" (старт): Дейнеко – Алєксандров, Коломієць, Калініч, Парфьонов – Степанюк, Дєдов, Тупчієнко, Ткаченко, Вакуленко – Стєпанов. 
Заміна (старт): Маценко, Кудря, Гуд, Кучер, Петришин, Охременко, Пічкур. 
Головний тренер: Василь Гречаний. 

"Спартак" (старт): Крикун – Зоря, Труба, Хомут, Педченко, Кудря, Гринець, Міхновський, Дробітько, Чуприна, Калашник. 
Заміна (старт): Литвиненко, Луганський, Омеляненко, Бурий, Іскра, Вовк. 
Головний тренер: Руслан Ізвозчик. 
2igraCCHS 2
   Шполяни без варіантів "загнали" золотонішців. Розпочалася гра з малюнку: червоні обороняються – блакитні не знають, що робити". Такий футбол тривав пів години, доки Степанюк шедеврально не вистрілив із дальньої відстані і нарешті розмочив ворота. На підйомі шполяни протягом п'яти хвилин забили ще двічі і вбили всю інтригу перед перервою – 3:0. 
2igraCCHS 3
   У другому таймі на полі з'явився Гуд, Петришин, Охременко, Пічкур, Кучер і Маценко – пів складу змінив Гречаний у перерві. Спокійно догравав цей матч "ЛНЗ", зв'язуючи велику кількість передач у спокійному темпі. "Спартак" же вичікував помилки суперника і де-не-де намагався зіграти конструктивно. В одному з епізодів "червоним" вдалося забити – гол на рахунку Вовка. Зміна рахунку ніяк не вплинула на "Лебедин". Команда набагато більше готова до сезону, в той час як "Спартак" тільки вийшов із зали і взув бутси. До кінця зустрічі "блакитні" забили п'ятий і передачувано перемогли золотоніську команду – 5:1.

2igraCCHS 4

2igraCCHS 6

2igraCCHS 7

2igraCCHS 8