"ЛНЗ-Лебедин" отримав бій від "Пальміри"
Написав Максим Гаптар   
Субота, 13 вересня 2014, 18:53
1309201415turlnzwinpalmiraDSC04348
"Пальміра" - "ЛНЗ-Лебедин" 1 : 2 (1 : 0)
Голи: Дєдов, 23 - Охременко, 54 (пен.), Кретов, 60.
63 хв. Охременко не реалізував пенальті.
"Пальміра": Магльований - Логвиненко, Дєдов, Вівденко, Сидоренко, Осика, Бабій, Гопка, Матвієнко, Гарнага, Агарін.
"ЛНЗ-Лебедин": Пальчик - Кудря, Александров В., Кучер, Казаков, Прачук, Розка, Гаркавий, Колодяжний, Кретов, Охременко.
1309201415turlnzwinpalmiraDSC04316 
Команда Василя Гречаного поступалася протягом матчу, але дотиснула "Пальміру".
Сенсаційний результат міг би статися у цьому матчі, але клас таки переміг. Після перемоги Лебедина над "Зорею" та не виразної гри "Пальміри" з "Каневом", у господарів поля ми не вірили. Але команда Олександра Агаріна добре стартувала й нав’язала сильному суперникові серйозну боротьбу. Футболісти "Пальміри" гарно увійшли в гру, команда нічим не поступалася лебениським гравцям, зокрема в атаці. Гості ж, як завжди у чемпіонаті, дуууже довго запрягали. Футболісти "ЛНЗ" намагалися грати першим номером, але організованих дій з м’ячем у команди не було. Натомість пальмирці гарно тікали в атаки, які принесли команді успіх. На 23-ій хвилині "Пальміра" втікає у швидку атаку, Бабій з правого флангу стріляє у штрафний майданчик, де Сергій Дєдов приймає м’яч та вганяє його у правий кут воріт - 1 : 0!

D1309201415turlnzwinpalmiraSC04344

На цьому футболісти "ЛНЗ-Лебедина" мобілізували свої сили й поступово почали ретельніше тиснути на суперника, однак реальних шансів відігратися не було. Серед моментів можна відзначити удар від Прачука на 28-ій хвилині, але м’яч пройшов вище воріт. А "Пальміра" могла забивати ще. 33-тя хвилина, Михайло Бабій опинився відкритим у карному майданчику, але пробити влучно не зміг. Чудовий шанс змарнував 7-ий номер. Загалом у першому таймі "Пальміра" справила про себе гарне враження, команда більше атакувала та била по воротах. Однак у гостей лишалося 45 хвилин, щоб виправити ситуацію.

1309201415turlnzwinpalmiraDSC04404

На другий тайм підопічні Василя Гречаного вийшли заряженими на гру. Команда з перших хвилин помчала в атаку. І не пройшло 10-ти хвилин, й "ЛНЗ-Лебедин" забиває. На 54-ій хвилині Максим Кретов тікав у штрафний майданчик, захисники вибили на Гаркавого, який отирмавши сферу був збитий Магльованим - пенальті. Удар з 11-метрової позначки реалізував Артем Охременко. На цьому стало зрозуміло, що лебединці свого вже не відпустять. Через 6 хвилин команда вже виходить вперед. Максим Кретов своїм ударом дарує команді перемогу.

1309201415turlnzwinpalmiraDSC04337

Щодо "Пальміри", то команда вийшла на другий тайм з приреченим налаштуванням. Команда багато помилялася, втрачала м’яч у простих ситуаціях, виникали величезні розриви між лініями. Тому футболісти "ЛНЗ-Лебедина" за 20 хвилин другого тайму притиснули суперника й витиснули максимум з цього матчу.

1309201415turlnzwinpalmiraDSC04327

На 63-ій хвилині команда повинна була забивати ще. За гру рукою у штрафному майданчику Михайло Бабій отримач червону картку. Але вдруге забити з пенальті Артем Охременко не зміг, Ярослав Магльований відбив постріл суперника. Взагалі, попри поразку голкіпер "Пальміри" провів сильний матч, неодноразово рятував свою команду та брав складні м’ячі. У чисельній меншості "Пальміра" грала на відбій й не мала шансів відігратися, а гравці "ЛНЗ" довели матч до перемоги. Із Золотоноші "ЛНЗ-Лебедин" повертається з трьома очками.