Чемпіонат серед аматорських команд: «Ретро» програло, «Зоря» виграла
Четвер, 15 травня 2014, 00:04

1306052014zoryaretroamatoryDSC08951

Відбулися матчі третього туру чемпіонату України серед аматорських команд.

У «другій» групі виступає відразу дві черкаські команди. В цьому турі білозірська «Зоря» та ватутінське «Ретро» відіграли свої чергові матчі. Так ватутінці на власному полі поступилися «Авангарду» з Крюківки. Минулорічний фіналіст турніру переграв «Ретро» з рахунком 3:0.

«Зоря» , як пропускала перший тур чемпіонату зуміла наздогнати «Ретро» у турнірній таблиці (обидві команди мають по чотири очки). Задля цього білозірці на виїзді переграли «Єдність». Причому головну заявку на перемогу команда Поліщука зробила ще на старті матчу, коли дублем відзначився Сторчоус. Молодий півзахисник забив на 14-й та 16-й хвилині матчу. Гол престижу команда з Плісок забила у середині другого тайму.

Група 2

«Ретро»(Ватутіне, Черкаська обл.)-«Авангард»(Корюківка, Чернігів. обл.) 0-3 (0-2)

Голи: Малій, 33, 64; Кожем’яченко, 43

300 глядачів

«Єдність»(Плиски, Чернігівська обл.) — «Зоря»(Білозір’я, Черкаська обл.) 1-2 (0-2)

Голи: Олексієнко, 55 — Сторчоус 14, 16

Вилучення: Гопка (З), 85 образливі вислови на адресу суперника; Сілла Мохамед (Є), 85 навмисний удар суперника після зупинки гри;