«Цетус» - перший фіналіст кубка міста з футболу!
Написав Максим Гаптар
Середа, 23 квітня 2014, 20:51
23042014kubokmustacetus-ruhDSC08616
«Цетус» - «Рух» 4 : 2 (3 : 2)

Голи: Дєдов – 6’, Степанов – 22’, 41’ (пен.), Плахотник – 65’ – Скорняков Є. – 1’, Івко – 35’.

Сьогодні у Черкасах, точніше під Черкасами пройшов перший півфінал кубка міста з футболу. На затишному полі у Вергунах між собою зустрілися «Цетус» та «Рух». Дві міцні черкаські команди провели результативний та розкутий поєдинок, в якому перемогу святкували футболісти «Цетусу».

23042014kubokmustacetus-ruhDSC08595

Втім починалося все аж ніяк не на користь переможця. Футболісти «Руху» розпочинали цей поєдинок і вже першою атакою відкрили рахунок. Курйозний гол у свою скарбничку записав Євген Скорняков. Гравець отримав м’яч у штрафному майданчику «Цетусу», оббіг кількох захисників та пробив – воротар відбив цей м’яч, проте після цього Скорняков добив сферу у ворота – 0 : 1.
Не встигли гравці «Руху» як слід відчути свою перевагу, як «Цетус» відновив паритет. На 6-ій хвилині Петро Степанов промчався лівим флангом, прострілив у центр штрафного, де на м’ячі опинився Дєдов – 1 : 1.

23042014kubokmustacetus-ruhDSC08663

Забивши цей гол, гравці «Цетусу» поступово почали діяти впевненіше, і ще до перерви повели в рахунку, двічі! На 22-ій хвилині матчі Павло Кіт добре протягнув м’яч до штрафного майданчику й дав розрізну передачу на Степанова, який легко переграв воротаря – 2 : 1. Втім футболісти «Руху» не здавалися. Команда швидше рухала м’яч та проводила атаки флангами. В одній із таких рівний рахунок було відновлено – 2 : 2.

23042014kubokmustacetus-ruhDSC08619

Проте під завісу першого тайму «Цетус» знову повернув собі лідерство. Сергій Дєдов вдало заробив на собі пенальті, який без проблем реалізував Петро Степанов – 3 : 2.
У другому таймі «Цетус» вже не квапився йти в атаку, команда й так контролювала хід гри. Втім моменти забити у команди подекуди виникали. Кілька нагод відзначитися мав Олександр Євтушевський. Втім остаточну крапку у грі поставив Сергій Плахотник. Захисник «Цетусу» вправно зіграв головою після кутового й забив четвертий гол у ворота суперника – 4 : 2.

23042014kubokmustacetus-ruhDSC08630

Чим менше лишалося часу до кінця, тим стрімкіше спливали шанси на успіх у «Руху». Футболісти «Цетусу» довели цей матч до логічної перемоги. 4 : 2, «Цетус» - фіналіст кубка.
Суперником «Цетусу» у фіналі стане переможець матчу «Ураган» - «Енергія», котрий пройде 28-го квітня.