Стартувала футбольна першість Черкаської області серед ветеранів
Неділя, 19 серпня 2012, 20:36
himik194876534675

"Ветеран" - "Хімік" 0:5 (0:1)

Голи: Нікопоненко (28), Грицина (31), Солопіченко (42), Агарін (44, 53)

Сьогодні діючий чемпіон Черкаської області в змаганнях ветеранів – черкаський «Хімік» зіграв проти городищенського «Ветерана». Незважаючи на те, що ці команди минулого року зустрічалися у фінальній частині змагань серйозної боротьби не вийшло. Зірковий склад черкасців на чолі з Грициною, Агаріним, Кирилюком та Усаковським переміг з рахунком 5:0. Господарі трималися до 28-ї хвилини. Саме на ній «Хімік» провів свій перший м’яч в сезоні. Розмашисту атаку з ліва завершив ударом маже в притул Віталій Нікопоненко.

10IMG_3855

За мить рахунок стане 0:1

Другий м’яч можна назвати рекордним в турнірі. Його «Хімік» провів на 42-й секунді після початку другого тайму! Розіграш з центра поля, перевід на правий фланг, миттєва подача і удар Грицини в один дотик, - так «Хімік» приголомшив господарів щойно ті з’явилися з роздягальні. Зрештою після цього вони могли вже сміливо повертатися назад. Справу до розгрому довів дубль Агаріна та гол Солопіченка. 5:0 – «Хімік» по-чемпіонськи розпочинає сезон.