Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Cheap Authentic Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap Jerseys Cheap Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Cheap MLB Jerseys Lamar Jackson jersey Wholesale Jerseys
«Базис» здобув 12 перемогу в обласному чемпіонаті -2019 з футболу
Вівторок, 08 жовтня 2019, 15:15

08102019 56723

Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. 5 жовтня. СК «Базис» (Кочубіївка) - ФК «Олімп» (Кам’янка) - 3:1 (1:0)

СК «Базис» — ФК «Олімп» 3:1 (1:0)

«Базис»: Клименко, Чернишенко (Тарасюк, 84), Каплюченко, Мачульський, Гірський, Тастанкулов (Тепляков, 73), Смілянець (Панов, 68), Попсуй (Осіпчук, 81), Грищенко, Довгоп’ятов (Рибак, 56), Янчук (Кулик, 86).

«Олімп»: Іщенко, Гарнага, Грищук, Петько, Козубенко, Підвисіцький, Клименко, Леванець, Бабій, Бабенко, Оганесов

Голи: Смілянець (29), Янчук (63), Тепляков (90+2) — Підвисіцький (90+4)

Напевне, центральним матчем 15-го туру чемпіонату Черкаської області вважався матч Базису проти Олімпу. Обидва колективи входять до п’ятірки кращих в чемпіонаті, і, з огляду на результативність гостей (на момент старту матчу – це була третя команда в області по результативності), вболівальників, які відвідали 5-го жовтня стадіон с. Кочубіївка повинен був очікувати вкрай забивний та конкурентний матч. Збулося на половину.

Відразу з початку поєдинку «Базис» захопив ініціативу та досить швидко зумів створити перший дійсно гольовий момент. Втім, удар Янчука після прострілу з флангу пролетів над поперечкою. За декілька хвилин в карному майданчику гостей знову «спалахнула пожежа». Чернишенко із близької відстані завдав точного удару в нижній кут воріт «Олімпу». Іщенко зумів парирувати удар, втім першим на підбиранні виявився Смілянець, який потужним ударом, здавалося, вже не залишив шансів кіперу гостей, м’яч зрикошетивши від обох стійок, так і не пересік лінію воріт. Втім, на 29-ій хвилині Смілянець з передачі Янчука таки зумів відзначитися голом в матчі. Ближче до кінцівки першого тайму гарматний удар від Янчука прийняла на себе стійка.

По перерві гості заграли агресивніше, як в атаці, так і в захисті. Отож, на старті другого тайму кількість небезпечних моментів суттєво зменшилася. Втім, поступово «Базис» зумів повернути собі ініціативу, та став один-за-одним створювати гольові нагоди біля воріт «Олімпу». Спершу Довгоп`ятов здійснив красивий, сольний прохід та увінчав його ефектною розрізаючою передачею на Смілянця. Вадим точним ударом пробив повз Іщенка, та на жаль для фанатів «Базису», і повз воріт. А на 62 хвилині Янчук скористався відмінною передачею від Попсуя та подвоїв рахунок для своєї команди. Отримавши перевагу в рахунку, «Базис» заспокоїв гру. Наступний яскравий спалах в грі відбувся вже у компенсований час. Спершу «Базис» розіграв ефектну комбінацію, яка завершилася пасом Осіпчука на Теплякова. Артем не схибив. А на останній хвилині гри Підвисіцький таки зумів розмочити рахунок.

Дякуючи перемозі, здобутій над «Олімпом», «Базис» підходить до найважчих матчів чемпіонату у якості команди, що найменше втратла залікових балів. Також, важливо, що всі матчі проти сусідів по турнірній таблиці будуть відбуватися на Уманщині. І перший з них вже цієї суботи, 12 жовтня на стадіоні «Центральний» в м. Умань проти «УТК».

Джерело: scbazys.co.ua

Афіша
ФУТБОЛ

Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд
Неділя, 13 жовтня. Початок гри о 14:00. Черкаси. Центральний стадіон
МСК «Дніпро» (Черкаси) - «Олімпік» (Кропивницький)
АНОНС

.

2609Футзал Лого 2

ОГОЛОШУЄТЬСЯ

прийом заявок на участь у наступних змаганнях:

Чемпіонат Черкаської області з футзалу у трьох лігах – екстра-ліга, вища ліга, перша ліга (місце проведення: Черкаси, СК «Будівельник»). Старт змагань 17 листопада 2019 року. Прийом заявок до 20 жовтня 2019 року.

Кубок Черкаської області з футзалу. Змагання проходитимуть у кілька етапів з формуванням груп за територіальним принципом. Прийом заявок до 01 листопада 2019 року.

«Бізнес-ліга» з футзалу у двох лігах: «Корпоративна ліга» – грають лише працівники одного підприємства і «Бренд-ліга» – склад команди формується без прив’язки гравців до того чи іншого підприємства (місце проведення: Черкаси, СК «Сокіл» (знаходиться на КП «Центральний стадіон»). Прийом заявок до 01 листопада 2019 року.