Черговий гол Богдана Мишенка в Чемпіонаті Білорусі
Понеділок, 24 червня 2019, 09:26

e528da1866e4278 1180x630

Вихованець черкаського футболу став героєм поєдинку чемпіонату сусідньої держави

Богдан Мишенко взяв безпосередню участь у розгромі мінського «Динама» – 3:0. В рамках дванадцятого туру чемпіонату Білорусі «Тарпеда-БелАЗ» (Жодіно) здобула впевнену виїзну перемогу над мінським «Динама».

Вже на першій хвилині матчу Мишенко віддав гольову передачу на Горбачика а на 8-ій забив сам, подвоївши рахунок. Для Богдана Мишенка забитий гол став п’ятим у поточному сезоні, а «Тарпеда-БелАЗ» завдячуючи перемозі перебралася на четвертий рядок турнірної таблиці чемпіонату сусідньої держави.

Інший черкащаним Дмитро Білоног вийшов на заміну у середині першого тайму, втім, пори активність на полі та кілька гострих розрізних передач, не зміг допомогти мінчанам забити хоча б гол престижу.