Написав Андрій Миколенко
Субота, 19 травня 2012, 11:44

8ee7d04abc43bca19a91a762aac992a7

Голи: С.Шабрін (4), А.Вєков (33), О.Колос (66) – В.Петришин (48)

На полі Центрального стадіону міста Черкаси відбувся перший матч стадії плей-оф дитячо-юнацької футбольної ліги України (перша ліга). Сімнадцятирічні футболісти „СДЮСШОР-Славутича” приймали однолітків з футбольної команди „Молодь” (Полтава) і перемогли з рахунком – 3:1. Перший тайм пройшов за переваги черкаської команди. На 7-ій хвилині вони скористалися помилкою голкіпера полтавчан – 1:0. І надалі черкащани створили декілька небезпечних моментів. 37 хвилина: подача з кутового, невідпорний удар головою – 2:0.

На початку другого тайму полтавчани активізувалися: великими силами пішли в атаку. В одному епізоді арбітр не наважився призначити пенальті у ворота черкащан. Через декілька хвилин активність гостей завершилася влучним ударом капітана гостей – 2:1. Але згодом вихід сам на сам нападника черкаської команди захисник „Молоді” зупинив недозволеним прийомом: червона картка. Незабаром рахунок став 3:1. Треба віддати належне полтавській команді. Вони навіть удесятьох намагалися атакувати. Та рахунок по грі.

Матч відповідь відбудеться 23 травня у Полтаві.