«Олімп» Кам’янка – «Альтаїр» Драбів 0:4. Чемпіонат Черкаської обл., 2 тур.

«Олімп» Кам’янка – «Альтаїр» Драбів 0:4 (0:2)

11 травня. м. Кам’янка. Стадіон «Авангард». 2 тур Чемпіонат Черкаської обл.

Арбітри: В.Залозний (Городище), М.Єременко (Черкаси), В.Шланчак (Городище).

«Олімп»: Я.Іщенко, Р.Кривенко, Ю.Кривенко, С.Грищук (А.Педько, 61), В.Дєєв, О.Клименко, В.Лобода, В.Підвисіцький, П.Степанов (В.Вагін, 89), І.Доненко (В.Зоря, 64), А.Оганесов. Тренер: В.Вагін. Президент: Ю.Москалик.

«Альтаїр»: Я.Магльований, О.Гопка, Ю.Дмитренко, В.Олефір, В.Вдовика, С.Біда, Я.Халілов, В.Саркісян, Д.Черниш (Б.Ветушко, 66), А.Манасян (Д.Ширай, 80), Д.Бреус. Тренер: Р.Поліщук. Президент: Г.Плічко.

Голи: С.Біда (3, 50), А.Манасян (32), Д.Ширай (81).

110519 altair 02

Героєм звітного матчу став півзахисник дабівського «Альтаїру» Сергій Біда, який взяв безпосередню участь у всіх чотирьох гольових атаках своєї команди. Сергій оформив подвійний дубль – два забитих голи підкріпив двома «асистами».

Не виправдалися очікувані сподівання на особливо-принципове протистояння суперників (в складі господарів поля грало відразу троє гравців «Альтаїру» минулорічного складу – Петро Степанов, Сергій Грищук та Іван Доненко).

На старті поєдинку гості немов під копірку провели дві флангові атаки. І якщо у першій спробі Сергію Біді забракло потужності удару після навісу Дениса Бреуса, то друга – стала результативною: гравець вправно скористався помилкою захисника «Олімпа».

110519 altair 03

Згодом Бреус зі стандарту закручував м’яча під дальню стійку, проте вортареві кам’янчан Ярославу Іщенко вдалося відвести загрозу на кутовий.

Господарі поля у боргу не залишилися: Петро Степанов, розхитавши захисників, пробив під поперечку – і вже голкіперові «Альтаїру» Ярославові Магльованому довелося демонструвати свою воротарську майстерність.

Другий гол у матчі відбувся на 32 хвилині, коли Біда, буквально продершись вздовж лицьової лінії, віддав пас під удар Арсена Манасяна. Відтак, рахунок у матчі подвоївся, а Манасян (5 результативних пострілів) продовжує одноосібно очолювати бомбардирський реєстр обласного чемпіонату.

110519 altair 04

110519 altair 05

Відразу ж міг ще до перерви «закрити» гру залишений без опіки Ваге Саркісян, проте після удару з ходу, «снаряд» ліг поруч із ближньою стійкою воріт «Олімпа». На протилежній половині поля Іван Доненко головою ледь не замкнув фланговий простріл.

Після перепочинку Сергій Біда свій стрімкий ривок із центра поля завершив черговим голом у матчі – 0:3. Далі В’ячеслав Вдовика «вигриз» м’яча для Дениса Бреуса, але удар по центру захисника «Альтаїра» парирував голкіпер кам’янчан Іщенко.

На 81 хвилині нестримний Біда, одноосібно розібравшись із захистом господарів поля, викотив шкіряну кулю під удар Шираю – і Дмитрові залишилось лише вразити ворота суперника.

Чергова впевнена перемога підопічних Романа Поліщука!

Окремо слід відзначити, значну і, головне, активну групу підтримки, яка здійснила трансфер із Драбова.