«Альтаїр» (Драбів) – «Наша Ряба» (Катеринопіль) 5:1 (2:0)
Субота, 27 квітня 2019, 22:52

270419 nr 01

Перший матч півфіналу розіграшу Кубка Черкаської області 2019 року

27 квітня. смт Драбів. Стадіон «Колос». 1/2 фіналу (перший матч) Кубка Черкаської області.

Арбітри:С.Труба (Золотоноша), Є.Цибулько (Канів),  М.Погорілий (Кам’янка)

«Альтаїр»: Я.Магльований(Д.Маценко, 73), О.Гопка, В.Олефір (В.Вдовика, 55), В.Александров (В.Аджубей, 68), Ю.Дмитренко, С.Біда, Я.Халілов(Д.Черниш, 65), В.Саркісян (В.Ординський, 60), О.Бичков (Б.Ветушко, 46), Д.Бреус (Д.Ширай, 67), А.Манасян. Тренер: Р.Поліщук. Президент: Г.Плічко.

«Наша Ряба»: І.Юхименко, Д.Лотоцький, Д.Божко (К.Пужанівський, 59), Є.Пашко, Д.Жоломко (І.Дудник, 78), В.Погрібний, В.Білоус, С.Піддячий, Б.Чепіга (Є.Кобець, 56), В.Коріненко, С.Пелипенко (Є.Ісаєнко, 85). Тренер: С.Піддячий.

Голи: Ю.Дмитренко (15 пен., 65, 66), А.Манасян (41), Д.Черниш (72) – В.Погрібний (81 пен.).

270419 nr 02

Господарі поля активно розпочали звітний поєдинок проти новоспеченої команди вищої ліги (саме напередодні стало відомо, що дев’ятим учасником обласного чемпіонату будуть катеринопільчани). Безперебійно запрацювали крайки драбівчан – Сергій Біда і Олександр Бичков, а Денис Бреус, Арсен Манасян та Ваге Саркісян розпочали методичний обстріл воріт «Нашої Ряби».

Втім, перший небезпечний момент трапився на протилежній половині поля: неузгодженість дій захисника та голкіпера драбівчан ледь не призвела до автоголу.

Рахунок у матчі було відкрито на 15-ій хвилині, коли Юрій Дмитренко реалізував 11-метровий удар за фол Дмитра Лотоцького на Арсенові Манасяні. Згодом чергову розмашисту атаку «Альтаїра» обвідним ударом намагався завершити Ваге Саркісян.

270419 nr 03

270419 nr 06

Літньо-травнева спека дещо збила наступальний темп господарів поля і приїжджа команда отримала непогані шанси зрівняти рахунок у грі. Богдан Чепіга, засукавши зненацька захисника драбівчан, перехопив м’яча та вивів один в один Сергія Піддячого, проте «парашут» від граючого тренера «Нашої Ряби» опустився на сітку воріт. А в наступній атаці удар Вадим Коріненка у ближньому куту заблокував Ярослав Магльований.

Вислухавши конструктивну критику з тренерської лави та трибун стадіону, «Альтаїр» заповзято взявся до справи. Олександр Бичков, продершись по лівому флангу, влучив у сітку із зовнішнього боку. А перед перервою нестримний Сергій Біда викотив шкіряну кулю під удар Арсену Манасяну і нападнику драбівчан залишилося лише влучити у порожні ворота – 2:0.

270419 nr 04

270419 nr 05

Другий тайм розпочався ударом Дениса Бреуса із напівоберта, а Сергій Біда, розхитавши захисника катеринопільчан, вицілював у ближній кут воріт «Нашої Ряби».

На 65-ій хвилині хрестоматійну атаку із переводом із флангу на фланг (Денис Бреус) та скидкою в центр (Сергій Біда) результативним ударом завершив Юрій Дмитренко. Не встигла секундна стрілка зробити повного оберту, як капітан драбівчан дальнім гарматним пострілом оформив свій перший хет-трик у новому сезоні – 4:0.

Не менш ефектним був і наступний гол, коли Дмитро Черниш, розібравшись із захисниками гостей, більярдним ударом від дальньої стійки увігнав м’яча до сітки воріт.

270419 nr 07

270419 nr 08

Незважаючи на розгромний рахунок, приїжджа команда шукала свого шансу біля воріт опонента. І на 81-ій хвилині Володимир Погрібний, реалізувавши 11-метровий удар, встановив остаточний рахунок гри – 5:1.

Матч-відповідь заплановано провести 8 травня в Катеринополі.