«Рух-10» - володар Кубка Черкас з футболу
Середа, 09 травня 2012, 22:50

IMG_3327

«Рух-10» - «ЧДТУ» 1:0

Гол: Скорняков Є. (50)

За традицією в Черкасах 9-го травня пройшов фінал Чемпіонату міста з футболу. В головному матчі турніру взяли участь молоді команди: «Рух-10» та «ЧДТУ».  В матчі де якому команди продемонстрували доволі млявий футбол переможця визначив єдиний забитий м’яч, який на 50-й хвилині провів Євген Скорняков. Один з небагатьох видовищних моментів цього матчу зробив рахунок в грі 1:0. Потому ініціатива перейшла до студентів. «ЧДТУ» за останній 30-ть хвилин відвантажило в штрафний суперника ледь не десяток кутових, але перемогти ще їм це не допомогло.

Неорденарний епізод відбувся на початку дев’ятого десятку хвилин.  Простріл зі штрафного від Пархоменка візуально ніхто не торкнув і м’яч влетів у ворота. Арбітри в цьому доволі суперечливому епізоді вгледіли офсайд у захисника ЧДТУ, який був найближчим до голкіпера і теоретично міг би завадити тому зорієнтуватися в ситуації.