Середа, 09 травня 2012, 18:10

phoca_thumb_l_250911_9

"Суми" - "Славутич" 1:0 (0:0)

Гол: Мельник (81)

Черкаський «Славутич» черговий матч у весняній частині Другої ліги відіграв з рахунком 1:0. В 23-ту турі підгрупи «А» чемпіонату ці цифри були не на користь команди Кирилюка. Сьогодні в Сумах черкасців переграв претендент на підвищення в класі місцевий однойменний клуб. Причому «Суми» стали першою командою, якій вдалося двічі обіграти черкасців у цьому сезоні. Загалом матч проходив за переваги сумчан втілити яку в забитий м’яч господарям вдалося лише наприкінці матчу. На 81-й хвилині гри Радіонов виконав подачу з лівого флангу фактично в центр штрафного майданчика, а Ігор Мельник в два дотики відправив сняряд під стійку воріт Крупніченка. Цей гол кращого бомбардира ліги і дозволив «Сумам» виграти матч та повернути інтригу золотих перегонів, адже «Десна» свою гру проти «УкрАгрокомом» програла. Після цього матчу «Славутич», маючи 46 очок, залишився на 3-й позиції турнірної таблиці, на три очки менше має «Енергія».

Варто також відзначити, що догравав «Славутич» гру в меншості. На 88-й хвилині за симуляцію в штрафному майданчику другу жовту отримав Сергійчук. Доречі вже після цього «Суми» втратили ще кілька стовідсоткових нагод подвоїти рахунок.

Десна           1 :4   УкрАгроКом

СКАД-Ялпуг      0 : 3  Енергія

Нива                1 : 0 Скала

Чорноморець-2 0 : 3  Прикарпаття

Реал Фарм        1 : 4 Єдність

ФК Суми           1 :0 Славутич