Черкащанин Артем Бондаренко відзначився забитом голом в матчі юнацької ліги Європи
Середа, 28 листопада 2018, 00:31

DSC 3969

У 5-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА «Шахтар» на виїзді зустрівся з «Хоффенхаймом»

Початок гри пройшов фактично без середини поля: команди відповідали атакою на атаку. Господарі не гребували дрібним фолом на безпечній від воріт відстані. Хайланд щонайменше двічі поклав на газон Бондаренка, але залишився без покарання. Втім, на 31-й хвилині Артем сам відповів більш ніж гідно: підібрав м'яч після пасу Кулакова, поліпшив позицію і завдав точного удару з-за меж штрафного 0:1.

Після перерви «Хоффенхайм» додав в агресії і видав потужний старт другої половини, який дозволив лідеру групи відновити паритет.

1:1 друга нічия «Шахтаря» в цьому розіграші Юнацької ліги УЄФА. 12 грудня євросезон для дончан завершиться матчемпроти «Ліона».