«Альтаїр» Драбів – «Колос» Чорнобай 3:0 (2:0)

22 вересня. 17 тур. Чемпіонат Черкаської обл. смт Драбів. Стадіон «Колос».

Арбітри: О.Шкуренко (Ватутіне), С.Труба (Золотоноша), В.Герольд (Черкаси).

Делегат-інспектор: М.Ніцак (Золотоноша).

«Альтаїр»: Я.Магльований (А.Лєнчінков, 90+3), О.Гопка, Ю.Дмитренко, С.Грищук, В.Вдовика, О.Бичков (Д.Черниш, 59), О.Лобов, В.Ординський (А.Білоус, 81), Д.Ширай (О.Євтушевський, 90+3), С.Біда (І.Доненко, 46; В.Аджубей, 74), Д.Бреус (М.Кретов, 76). Тренер: Р.Поліщук.

«Колос»: В.Середа, Ю.Кривенко, О.Завгородній, Є.Калиниченко (О.Шульга, 62), В.Дєєв, В.Гаврилов, О.Клименко (О.Маслак, 85), М.Сутула, Б.Вініченко (О.Ковальов, 55), Я.Бридун, Р.Кривенко. Запасні: В.Згура, С.Керей, Д.Левченко. Тренер: М.Лахтіонов.

Голи: Ю.Дмитренко (26 пен.), В.Ординський (31), В.Аджубей (90+1).

220918drabiv02

У лівобережному дербі зійшлися дві непоступливі команди обласного чемпіонату – перед звітним матчем суперники у графі «пропущені голи» мали мінімальну позначку у турнірі в 12 м’ячів.

На правах господарів поля драбівчани активно розпочали гру. Після навісу зі стандарту Сергій Грищук, залишений без опіки, головою пробив повз «рамку». У одній із наступних атак на удар Олександра Бичкова із кута карного майданчика зреагував захисник чорнобаївців, а Дмитро Ширай на підборі відправив шкіряну кулю над хрестовиною. «Колос» відповів дальнім підступним ударом від Олександра Клименка.

Тиск «Альтаїра» на ворота опонента продовжував нарощуватися. В’ячеслав Вдовика, промчавши лівим флангом, прострілив до воротарського майданчика – Володимиру Ординському не вистачило лічених сантиметрів аби нанести результативний удар.

220918drabiv03

220918drabiv04

Юрій Дмитренко реалізував 11-метровий удар

У середині першого тайму Юрій Кривенко із порушенням правил зупинив нестримного Олександра Бичкова. Капітан драбівчан Юрій Дмитренко із «точки» чітко розвів по кутам м’яча і голкіпера гостей – 1:0.

Другий гол не заставив себе довго чекати: Володимир Ординський вдало зіграв на підборі під час розіграшу кутового. Гарний шанс сквитати один м’яч мав Євген Калиниченко, коли Ярослав Магльований витягнув із під поперечини шкіряну кулю спрямовану півзахисником «Колоса».

Перед перервою господарі не скористалися провалом у центрі оборони чорнобаївців – Олександр Бичков затягнув із ударом і з досить гострого кута пробив вздовж лінії воріт суперника.

220918drabiv05

Другий тайм активно розпочали гості. Кращий бомбардир поточного чемпіонату Максим Сутула не зміг переграти голкіпера «Альтаїра» Ярослава Магльованого. У господарів пройшла флангова атака: на навіс В’ячеслава Вдовики відгукнувся Володимир Ординський – проте воротар чорнобаївців у падінні заволодів шкіряною кулею. Біля протилежних воріт двічі на підборі Сутулі бракувало влучності.

У свою чергу, драбівчани не забарилися із відповіддю. Удар Дмитра Черниша виявився за слабким після скидки головою Юрія Дмитренка, а на постріл із напівоберта Володимира Ординського зреагував голкіпер гостей.

Завівся «Альтаїр» в заключні хвилини поєдинку. Лише вчасний вихід із воріт Віталя Середи не дозволив нанести Максиму Кретову результативного пострілу. І вже у компенсований час Юрій Дмитренко класно закрутив м’яча в обвід «стінки», а Владислав Аджубей, встигнувши на добивання, встановив підсумковий результат матчу – 3:0.

220918drabiv06

Переможний гол Владислава Аджубея

Звітна перемога стала подарунком до дня селища Драбів та своєрідним прощанням та подякою вболівальникам – волею календаря заключні поєдинки обласного чемпіонату «Альтаїр» проведе на виїзді. І вже найближчої суботи, 29 вересня, у Паланці відбудеться чемпіонський поєдинок сезону 2018 року: підопічні Романа Поліщука протистоятимуть місцевому УТК.