«Олімп» поступається в Монастирищі «Авангарду»
Понеділок, 03 вересня 2018, 12:47

Монастирище4 n

Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. «Авангард» (Монастирище) – «Олімп» (Кам'янка) - 1:0

01.09.2018 р., Монастирище, 14-й тур вищої ліги Черкаської області.

ФК "Авангард" (Монастирище) - ФК "Олімп" (Кам'янка) - 1:0.

Гол: Гамалій '21 хв..

Поєдинок розпочався в повільному темпі, команди грали обережно та вичікуючи на помилку суперника. На 21-й хвилині господарі виконували штрафний удар майже від кутового прапорця, пас на лінію штрафного майданчика на Гамалія, котрий потужно пробиває під поперечку -1:0. Гості добавили в швидкості, намагаючись швидко відігратися. На 25-й хвилині сергій Шеремет зі штрафного виконує подачу на лінію штрафного майданчика на Вагіна, Віталій скидає в напрямку воріт на Богданова, останній пробиває головою метрів з п'яти, але влучає в ногу Кудіна. На прикінці тайму нагоду відзначитися мав Підвисіцький, котрий отримавши пас з правого флангу від Левенця, пробивав з розвороту, але м'яч підступно прокотився поруч зі стійкою. Другий тайм пройшов за повної переваги кам'янчан. На 46-й хвилині метрів з 11-ти пробивав Вагін, але м'яч пролітає над поперечкою, за десять хвилин після прострілу Парія з лівого флангу, Богданов пробиває вище воріт. На 66-й хвилині Парій виконує навіс у штрафну з лівого флангу на Богданова, удар парирує Кудін, ще за п'ять хвилин сергій Гарнага потужно пробиває із-за лінії штрафного майданчику під поперечку, Кудін у неймовірному стрибку парирує удар. Везіння в цей день було на боці господарів. В футболі таке буває, ледь не єдиний удар гравців "Авангарду" приносить перемогу і три пункти в доробок господарів.

Джерело: Сторінка Kamyanka FC Olimp у Фейсбуці