14 тур. Чемпіонат області з футболу.

«Альтаїр» Драбів – СК «Ніка» Родниківка 7:0

«Альтаїр» Драбів – СК «Ніка» Родниківка 7:0 (3:0).

1 вересня. 14 тур. Чемпіонат Черкаської обл. смт Драбів. Стадіон «Колос».

Арбітри: М.Погорілий (Кам’янка), В.Лобанов (Золотоніський р-н), В.Герольд (Черкаси).

Делегат-інспектор: В.Смаглій (Черкаси).

«Альтаїр»: Я.Магльований (А.Лєнчінков, 46), В.Аджубей, Д.Черниш (С.Грищук, 61), О.Гопка, О.Лобов, Д.Бреус (О.Євтушевський, 68), С.Біда (В.Вдовика, 85), Д.Ширай, А.Білоус (І.Доненко, 46), О.Бичков (А.Колодяжний, 46), В.Ординський (М.Кретов, 61). Тренер: Р.Поліщук.

СК «Ніка»: Д.Скворцов, Д.Вовченко (С.Крунець, 79), С.Яловенко, О.Сокирка, М.Білокур, В.Іванов, Б.Губа, О.Силка (Г.Крочак, 29), Р.Подгорський, А.Любченко, О.Островський. Тренер: В.Гордеєв.

Голи: Д.Бреус (13), О.Лобов (17 пен.), В.Ординський (45), І.Доненко (55, 90+3), М.Кретов (62, 86).

На 35-ій хвилині О.Лобов не реалізував 11-метровий удар.

010918 2

Родниківська «Ніка» попала під жорстку роздачу: драбівський «Альтаїр», зазнавши прикрої поразки в минулому турі в Кочубіївці, сповна відірвався у звітному поєдинку.

Вже на стартових хвилинах матчу потужний постріл Артема Білоуса прийняла на себе поперечина воріт уманчан, а на добивання Сергія Біди зреагував голкіпер Дмитро Скворцов. Гості відповіли дальнім неточним пострілом В’ячеслава Іванова.

Рахунок у грі відкрив Бреус: Денис, не зустрівши супротиву на своєму шляху, майстерно закрутив шкіряну кулю у дальній кут воріт.

Далі був фол Олега Силки у карному майданчику проти Сергія Біди і покарання із 11-ти метрової позначки від Олександра Лобова – 2:0.

010918 3

010918 4

Володимир Ординський у ближньому бою не зміг переграти воротаря приїжджої команда, а грубе порушення правил гри проти Артема Білоуса залишилося безкарним. Олександр Лобов не підтримав статус нового клубного пенальтиста – «снаряд» ліг значно вище цілі.

На заключній хвилині першого тайму Володимир Ординський замкнув простріл Дмитра Ширая – 3:0.

Після перерви господарі продовжили методичний обстріл воріт свого супротивника – і якби не майстерна гра 42-ох річного досвідченого захисника родниківців Олега Сокирка рахунок міг стати двозначним.

Результат другого тайму зробили гравці із лави запасних. Іван Доненко прослизнув лівим флангом – втім настирний Сергій Біда пробив вище мети. Біля протилежних воріт підступний удар Грочака парирував Андрій Лєнчінков.

На 55-ій хвилині під час швидкої атаки, люб’язно скориставшись ідеальною подачею Дениса Бреуса, загнав м’яча у порожні ворота Іван Доненко – 4:0.

010918 5

Перший же дотик після виходу на заміну став результативним для Максима Кретова (черговий асист від Дениса Бреуса, який підловив на помилці голкіпера гостей).

Далі Дмитро Ширай, вискочивши один в один, переграв воротаря, втім, забарився із ударом і захисник «Ніки» встиг заблокувати удар.

На заключних хвилинах поєдинку знову зіграв джокер тренерського штабу Романа Поліщука – першим же дотиком після появи на футбольному газоні В’ячеслав Вдовика витончено закинув від бокової лінії м’яча Максиму Кретову. Довершив розгром уманчан індивідуальним проходом Іван Доненко – 7:0.

010918 6

Домашня перемога та поразка основного конкурента УТК забезпечила «Альтаїру» за набраними очками першу позицію у турнірній таблиці обласного чемпіонату.

А вже найближчої суботи, 8 вересня, до Драбова завітає команда-відкриття другого кола – афрозолотоніський «Спартак».