"Славутич" припустився першої поразки в Другій дізі
Понеділок, 26 вересня 2011, 00:03
214Футбольний клуб Славутич зазнав своєї першої поразки в історії в офіційних матчах. Сталося це в останньому домашньому турі проти команди «Суми». Своєму сусіду по турнірній таблиці черкасці мінімально поступилися – 1:2. Однак, навіть попри це, новачки другої ліги не вивалилися з лідируючої групи, наразі вини посідають четверту сходинку.

Матч між «Ставутичем» та «Сумами» без перебільшенням вважався центральним в 10-му турі другої ліги. Розуміли це і вболівальники, які  цього дня встановили рекорд відвідуваність за останні три роки. На центральний стадіон Черкас подивитися звітну гру прийшло 6 тисяч 300 глядачів. В останнє подібну кількість вболівальників ця споруда бачила в 2008-му коли в рамках Кубка України сюди приїздило дніпропетровське «Дніпро».

Цього разу переможець гри «Славутич» - «Суми» міг не лише піднятися на верхній щабель турнірної таблиці, а й відібрати очки у конкурента. Отож напруга, що висіла в повітрі була невипадковою. З огляду на неї матч почався з мінімальною кількістю гольових моментів, перший з них взагалі відбувся лише на тридцятій хвилині гри: після навісу з флангу форвард «Сум» пробив по центру воріт. А вже за п’ять хвилин глядачі побачили перший м’яч. Автором голу став сумчанин Олександр Морозов. Його виконанню штрафного могли б позаздрити навіть світові зірки футболу. Удар з сімнадцяти метрів опустився прямісінько під стійку, голкіпер «Славутича» (якого чомусь після грою назвути кращим гравцем) навіть не здригнувся – 0:1. Після пропущеного м’яча черкаські футболісти влаштували справжню облогу воріт гостей, однак пробити ешелований захист «Сум» в першому таймі їм не вдалося.

Другий тайм почався з прикрого епізоду для черкаських вболівальників. За гру рукою біля власних воріт Олега Тарасенка арбітр вказав на одинадцятиметровий. Вирок досвідчені гості реалізували переконливо – 0:2,  –  надважкий удар для молодої команди, і це все за рівної гри.
   Однак слід віддати належне черкащанкам, які не здавалися і робили все аби вирівняти ситуацію. Їм навіть двічі вдалося забити, щоправда перший м’яч арбітр скасував через офсайд. А от після другого часу залишалося критично мало. Пішовши на останній штурм воріт «Сум», на 90-й хвилині, «Славутич» все ж забив м’яч майже бездоганному захисту гостей: після прострілу Листопада найшвидшим виявився Кобіков – 1:2. Це перша поразка Славутича в десяти зіграних матчах сезону.

Після цього туру кривдник «Славутича» - ФК «Суми» піднявся на першу сходинку турнірної таблиці, в нього 24 очки і гра в запасі. На три пункти менше у «Славутича», який йде на четвертій позиції. Вже зараз вималювалась п’ятірка лідерів, що серйозно відірвалася від решти переслідувачів.