Текстова он-лайн трансляція матчу "Славутич" - "УкрАгроКом"
Написав Administrator
Вівторок, 17 квітня 2012, 16:35

4058

"Черкаський спорт" пропонує до Вашої уваги текстову он-лайн трансляцію матчу між черкаським "Славутичем" та головківським "УкрАгроКомом".

Добрий день всім любителям футболу! На "Центральному стадіоні" дощ, а ми розпочинаємо текстову трансляцію матчу "Славутич" - "УкрАгроКом".

Пропонуємо Вашій увазі стартові склади команд.

"Славутич": Крупниченко - Фаворов, Тарасенко, Листопад, Книжник, Лобов, Сергійчук, Кобіков, Горкун, Таран, Дацюк.

"УкрАгроКом": Швець - Пономаренко, Бахуринський, Місюра, Радевич, Шмиговський, Волков, Бартаченко, Каліновський, Яворський, Фальковський.

Матч розпочався!

1 хв. Жваво розпочали команди, зі стартовим свистком гості помчали уперед.

2 хв. ГООООЛ!! Гості виходять уперед!Як грім серед неба Євген Фальковський увірвався в штрафний майданчик і виві свою команду уперед.

4 хв. Денис Фаворов зі своєї половини протягнув за собою м'яч аж до штрафного майданчика гостей, проте "завалився"

На стадіоні злива! Глядачі потихеньку покидають поле

6 хв.Ще один випад з правого флангу "Славутича", але захист гостей на місті

8 хв. Знову підключення до атаки від Фаворова, який віддав на Тарана, проте останній не зміг акцентовно пробити

10 хв. Активніше почали гості, подача з правого фланг, проте Крупниченко на місті.

15 хв. Страшенна злива на стадіоні.

slavyyich4065

15 хв. Боротьба у центрі поля, обом колективам нічого не вдається зробити. Така злива, що м'яч застряє у калюжах

17 хв. Дощ дещо зменшився. Але у "Славутича" не виходить перейти центр поля.

20 хв. Атака у"УкрАгроКома", проте офсайд.

Без м'яча "Славутич" у ці хвилини

21 хв. Гострий момент. Підключився до атаки Євген Тарасенко, продерся до штрафного майдачника, але захисники вибили м'яч. Відразу після цього передачу зліва міг замкнути Горкун, але його удар з 11 метрів заблокував захисник.

Капітан "Славутича" Євген Гуд не грає у цьому матчі через травму. За прогнозами лікарів, поза грою півзахисник черкаської команди може пробути близько місяця

25 хв. Знову через правий фланг атакує "Славутич". Фаворов віддав передачу на Горкуна, якого збили перед штрафним майданчиком. Штрафний.

26 хв. Зі штрафного небезпечно пробив Сергій таран, але м'яч влучив у захисника ы вийшов на кутовий.

27 хв. "Славутич" притис суперника ло їхніх воріт. На цій хвилині команда Кирилюка змарнувала супермомент. Після розіграшу кутового, м'яч по черзі намагалися протиснути у сітку воріт Сергійчук, Горкун і Листопад, але з лінії воріт м'яч виніс захисник, а після цього сфера розминулася із каркасом воріт.

30 хв. За допомогою порушення правил гості зупиняють Сергійчука. Штрафний. Стандартний момент гравці "Славутича" змарнували

32 хв. Дмитро Кобіков протягнув м'яч на близьку відстань до штрафного майданчика. Штрафний заробив Валентин Горкун. Євген Тарасенко не сильно пробива в кут, але Швець забирає м'яч.

slavyt4075

34 хв. подачами з флангів розмінялися Таран і Сергійчук, але небезпечних нагод не вийшло.

"Славутич" намагкається грати довгими навісними передачами.

35 хв. Заміна в "УкрАгроКома". Замість Яворського вийшов Вдовіченков.

36 хв. Наднебезпечний епізод біля воріт "УкрАгроКому", два потужні удари поспіль відбиває голкіпер приїжджих. Здавалося після другого удару Тарасенка, черкасці таки зрівняють рахунок, але на висоті був Швець.

36-38 хв, "УкрАгроКом" тримав м'яч у центрі поля, не створивши більше нічого небезпечного.

40 хв. Незважаючи на складні погодні умови, "Славутич" продовжує активно бомбардувати рамку воріт суперника. Таран змістився з правого флангу і пробив по воротах - знову на місці Швець.

41 хв. Штрафний удар виконують футболісти "УкраАгроКому". З 24-х метрів потужно пробив Сергій Пономаренко, Крупниченко хоч і з труднощами, але забрав м'яч.

43 хв. Кутовий заробляє Денис Фаворов. - Подачу з кута поля забрав воріт "УкрАгроКому".

45 хв. Свисток на перерву. Попри безліч моментів, "Славутич" програючи йде на перерву.

46 хв. Другий тайм розпочався.

47 хв. Порушення правил у центрі поля - з м'ячем "УкрАгроКом".

49 хв. Другу половину зустрічі "Славутич" розпочав на половині поля гостей. Штрафний заробляють футболісти у білій формі. Після подачі Листопада першими на м'ячі були гравці "УкрАгроКому".

51 хв. Знову порушення правил. Цього разу правила порушили господарі. Олександр каліноський завдав удару, який потрапив у захисників черкаської команди.

52 хв. Заміна у складі "Славутича. Замість Антона Книжника на поле вийшов Михайло Лисоконь.

53 хв. Кутовий заробили гості, але не змогли його вдало виконати.

55 хв. Небезпечний кутовий виконали гравці "Славутича". Після подачу удар головою завдав Михайло Сергійчук, однак голкіпер команди гостей кулаками вибив м'яч.

57 хв. Знову нагода у "Славутича". Після серії ударів у штрафному майданчику, Євген Тарасенко пробив вище воріт.

В'язке поле призвело до того, що команди постійно порушують правила. Штрафний удар пробиватиме "УкрАгроКом". Чергову невдалу подачу забрав Олексій Крупниченко.

61 хв.Небезпечна атака могла вийти у "Славутича", але Тимофій Листопад віддав неотчну передачу.

64 хв. Гра без моментів.

64 хв. На половині поля суперника грає Славутич", але по справжньому небезпечні моменти у підопічних Олександра Кирилюка не вдаються.

65 хв. Подачу зі штрафного замикав Євген Тарасенко, але його удар був не точним.

67 хв. Черговий момент був у черкаської коамнди, але не вистачає футболістам "Славутича" точності на завершальній стадії.

69 хв. Заміна у "Славутича". Замість непомітного Валентина Горкуна, на поле вийшов В'ячеслав Ткаченко.

70 хв. знову після штрафного черкаської коамнди футболісти "Славутича" не можуть завдати акцентовного удару по воротах.

72 хв. Боротьба у центрі поля.

75 хв. Небезпечний момент біля воріт "УкрАгроКому"!! Після навісу кілька ударів завдавали Михайло Сергійчук та Роман Дацюк. після цього м'яч потрапив до В'ячеслава Ткаченка, але після його удару м'яч просвистів над поперечкгою.

76 хв. Заміна. Замість Тимофія Листопада на поле вийшов Олександр Ніколайчук.

78 хв. Гольовий момент був у "Славутича". Після передачі В'ячеслава Ткаченка сам на сам з голкіпером вийшов Роман Дацюк, але його удар був не точним.

81 хв. В останні хвилини  найбільш активним у складі господарів є Роман Дацюк. Кілька нагод забити мав третій номер команди.

83 хв. Контратака гостей завершилася чіткими оборонними діями захисників "Славутича".

85 хв. Заміна у гостей. Замість Євгена Місюри вийшов Олександр Русин.

87 хв. Удар за ударом витягує воротар "УкрАгроКому" Ярослав Швець.

Дограють команди цей матч. Не вдаєтья "Славутичу" відігратися.

88 хв. Порушення правил у "Славутича". Біля власного штрафного майданчика Євген Тарасенко збив Олександра Русина. Штрафний гості виконали невдало.

Команди дограють матч, гравцям "Славутича" не вдається переломити хід гри на свою користь.

Заміна в "УкрАгроКому". Замість Андрія Вдовиченкова на поле вийшов Андрій Задойко.

Матч завершено. "Славутич" програє вдома. Дякуємо всім, хто був з нами. До побачення.