Молодіжний склад «Черкаського Дніпра» у фіналу І ліги
Неділя, 10 червня 2018, 19:27

0808 ю19

10 червня черкаська команда у вирішальному раунді турніру чемпіонату України з футболу (U-19, I ліга) обіграла "Буковину" і вийшла до фіналу

«Буковина» Чернівці – «Черкаський Дніпро» 1:1 (0:1), пен. 5:6

«Черкаський Дніпро»: В.Марченко, А.Лакеєнко, А.Короп, О.Шаталов, С.Стрикаль, В.Равлик (Р.Шаповал, 75), С.Нікішов, О.Передерій, В.Гарнага (А.Масоха, 36; А.Педько, 86), В.Тенжицький, К.Цокало (Ткаченко, 66). Тренер: А.Дейнеко.

Голи: Рудич (53 пен.) – В.Тенжицький (36).

Післяматчеві пенальті реалізували: С.Нікішов, А.Короп, О.Передерій, В.Марченко, А.Лакеєнко, Ткаченко.

Діючий чемпіон Першої ліги (U-19) молодіжний склад «Черкаського Дніпра» вийшов до фіналу юніорського турніру.

Підопічні Анатолія Дейнека у серії післяматчевих пенальті у півфінальному поєдинку здолали господарів турніру «чотирьох» чернівецьку «Буковину».

Рахунок у грі на 36-ій хвилині відкрив Вадим Тенжицький, який результативно скористався навісом зі стандарту від Олександра Шаталова.

Чернівчани відігралися на початку другого тайму – Рудич реалізував 11-метровий удар.

Героєм серії післяматчевих пенальті став голкіпер дніпрян Владислав Марченко, який не тільки парирував два удари суперника, а й реалізував свій.

Вже завтра, 11 червня, черкащани у фіналі турніру зустрінуться із київською «Оболонь-Бровар». Початок гри о 16:30