Контрольний матч із підвищеною відповідальністю
Субота, 26 травня 2018, 23:06

260518drabiv 01

5 тур. Чемпіонат Черкаської області. Вища ліга. «Альтаїр» Драбів – «Авангард» Монастирище 5:1 (1:1)

«Альтаїр» Драбів – «Авангард» Монастирище 5:1 (1:1)

26 травня 2018 р. смт Драбів. Стадіон «Колос». 400 глядачів.

Арбітри: П.Михайлюк (Черкаси), В.Лобанов (Золотоніський р-н), О.Коливай (Сміла).

Делегат-інспектор: О.Білорус (Черкаси).

«Альтаїр»: А.Лєнчінков (Я.Магльований, 76), О.Гопка, Ю.Дмитренко, С.Грищук (П.Степанов, 40), В.Вдовика, О.Лобов, М.Кретов (О.Колос, 51), В.Ординський (А.Білоус, 68), Д.Черниш (О.Євтушевський, 82), С.Біда (В.Аджубей, 67), О.Бичков (Д.Бреус, 51). Тренер: Р.Поліщук.

«Авангард»: В.Кудін, С.Сидоренко, О.Біляк, В.Волощук, В.Гамалій, А.Олійник, Д.Корольов, О.Куць, А.Гаркавий, Н.Агарін (О.Шпурик, 56), Г.Сухецький (В.Горкун, 68).

Голи: М.Кретов (3), П.Степанов (50, 55), Д.Бреус (81), А.Білоус (83) – А.Олійник (33).

260518drabiv 02

Для драбівського «Альтаїра» звітний матч став своєрідною репетицією перед фіналом розіграшу кубка Черкащини. І якщо перша половина гри завершилася внічию, то в другій частини матчу господарі поля буквально винесли свого опонента.

Рахунок у матчі було відкрито вже на третій хвилині: В’ячеслав Вдовика з лівого флангу вирізав м’яча на дальню стійку – скидка головою від Сергія Біди і Максим Кретов безперешкодно розстріляв ворота приїжджої команди. Далі дві непогані спроби вразити ціль були у Володимира Ординського: у першому випадку шкіряна куля просвистіла над поперечкою, а в другому удар півзахисника драбівчан парирував голкіпер «Авангарду».

260518drabiv 03

260518drabiv 04

У середині першого тайму Олександр Лобов пальнув із кута карного майданчика, а Вячеслав Кудін в ефектному кидку витягнув м’яча із «девятки». Згодом свій індивідуальний прохід Олександр Бичков завершив пострілом – шкіряна куля від рук голкіпера влучила у стійку воріт «Авангарда».

На 33-ій хвилині гості створили свій єдиний гольовий момент у грі: Артем Олійник, продавивши центр захисту, реалізував вихід один в один – 1:1.

Перед відпочинком Сергій Біда із доволі гострого кута поцілив у стійку воріт монастирищенців.

260518drabiv 05

Чоловіча розмова у роздягальні відразу принесла бажаний результат для господарів поля. Протягом п’яти хвилин Петро Степанов, забивши по центру два голи-близнюки, оформив дубль. Створивши комфортний рахунок, драбівчани почали грати у своє задоволення. Гарні спроби відзначитися мали Володимир Ординський, Петро Степанов, Денис Бреус, Олександр Лобов, Артем Білоус.

Не маючи лави запасних «Авангард» вже не міг стримувати натиск драбівчан. На 81-ій хвилині справжній розстріл воріт довершив Денис Бреус – 4:1. Пятий гол організував Артем Білоус.

В заключні хвилини поєдинку після удару Петра Степанова поперечина врятувала ворота «Авангарду» від ще більших неприємностей, а удар Дениса Бреуса в упор парирував Вячеслав Кудін.

260518drabiv 06

Перемога дозволила «Альтаїру» піднятися на четвертий рядок турнірної таблиці, а вже наступної неділі, 3 червня, на підопічних Романа Поліщука чекає поєдинок проти УТК Уманський р-н у фіналі розіграшу обласного Кубка.