Футболістам «Черкаського Дніпра U-19» на виїзді для перемоги не вистало везіння
Середа, 16 травня 2018, 18:16

1605 Дніпро 91

У 13 турі чемпіонату України (I ліга, вікова категорія U-19) дніпряни на виїзді зіграли внічию (1:1) із сумською «Барсою»

Чемпіонат України. І ліга (U-19). 16.05.2018. 13 тур

ФК «Барса» Суми – «Черкаський Дніпро U-19» - 1:1 (1:0)

Незважаючи на статус гостя, черкаська команда, значно активніше почала матч ніж суперник, з метою забитий швидкий гол. Проте справа до забитого мяча у ворота суперника так і не дійшла. Натомість захопившись атакувальними діями, черкащани на 36 хвилині зустрічі пропустили контратаку сумчан, яка закінчилася голом у їхні ворота – 1:0.

Після перерви малюнок гри не змінився і гості напористо продовжували атакувати ворота суперника. І нарешті на 55 хвилині гри пройшов пас від Ткаченка на Цокало, який зрівнює рахунок у грі - 1:1. Далі по ходу гри мали відмінні можливості забивати Хачатрян, знову Цокало і Коломоєць. Особливо прикро було Коломойцю, який бив у пусті ворота, але на шляху польоту шкіряної кулі невідомо як з’явився його одноклубник Хачатрян і відповідно епізод пройшов без голу. У підсумку зафіксовано нічию 1:1.

Варто відзначити, що виїзд команди на цей матч відбувся завдяки матеріальної допомоги батьків футболістів та Богдана Розсохи, за що колектив команди «Черкаський Дніпро U-19» висловлює їм велику подяку.

У завершальному матчі групового етапу 23 травня 2018р. «Черкаський Дніпро U-19» буде господарем поля. У гості до дніпрян їде харківський «Геліос». Нагадаємо, що напряму до фінальної частини із трьох груп виходять переможці. Команді, які будуть другими розіграють між собою ще одну (четверту) путівку у фінальну пульку.

У інших матчах 13 тур, 16.05.2018, зустрічаються (результати уточнюються):

ФК "Нікополь-Обрій" (Нікополь) - "УФК-Олімпік" (Харків)

ФК "Маолдіс" (Дніпро) - СК "Дніпро-1" (Дніпро)

"Геліос" (Харків) - "Олімпік-СДЮШОР-2" (Кропивницький) – 4:1

Турнірна таблиця:

І         В         Н         П         РМ    О

"Черкаський Дніпро"      13        9          1          3          31-13   28

"Геліос" (Харків)                 13        8          2          3          32-15   26

"УФК-Олімпік" (Харків)    12        8          1          3          32-19   25

ФК "Маолдіс" (Дніпро)      12        7          2          3          23-13   23

"Барса" (Суми)                    13        5          4          4          20-15   19

ФК "Нікополь-Обрій"         12        4          1          7          13-25   13

"Олімпік-СДЮШОР-2"      13        1          2          10        20-45   5

СК "Дніпро-1" (Дніпро)     12        1          1          10        10-36   4