«Пантери» з Умані стали чемпіонами України з футболу серед дівчат до 17 років
Четвер, 10 травня 2018, 11:55

0805 пантерки

На Чернігівщині визначилися призери чемпіонату України з футболу серед дівочих команд Вищої ліги до 17 років

Завершальний день розпочався з матчу за 7 місце, в якому доволі впевнену перемогу над "Янтарочкою" святкували футболістки з Івано-Франківська - 6:0.

В матчах за 5 та 3 місця інтрига зберігалася до останньої секунди і долю матчів вирішувала серія післяматчевих пенальті. В підсумку, львівські "Карпати" вибороли 5 місце у чернігівської "Юності", а у матчі за бронзові нагороди фортуна посміхнулася футболісткам збірної Вінницької області.

У фіналі змагань зустрілися уманські "Пантери" та представники Волині - "Освіта-Волинянка". На перерву команди пішли за нічийного рахунку - 0:0, а ось у другому таймі два влучних удари уманчанок принесли перемогу "Пантерам" й золоті нагороди чемпіонату.

ФІНАЛ

«Пантери» Умань - «Освіта-Волинянка» Волинська область - 2:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.

Найкращий воротар — Вальчук Марія («Освіта-Волинянка», Волинська область).

Найкращий захисник — Нікітюк Вероніка (Збірна Вінницької області).