Хто ж новачки футбольного клубу "УТК" (Паланка, Уманський р-н)?
П'ятниця, 20 квітня 2018, 10:23

2014 УТК

Представлення поповнення тепличників перед стартом сезону від сайту «Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка»

Ну ось прийшов час вийти на старт офіційного сезону і футболістам першої команди ФК «УТК». А відтак вже можна говорити про новачків колективу. Загалом в заявках обох команд клубу наразі є 40 футболістів (нагадаю, що «УТК-2» вже провели свій матч 14 квітня і мінімально поступилися майбутньому дебютанту обласної вищої ліги – родниківській «Нікі»). З них 18 в другій команді і 22 в першій. В заявці «УТК-1» відразу вісім гравців, яких не було в клубі в минулому сезоні. Причому шестеро мають дебютувати в складі тепличників а ще двоє гравців повернулися до «УТК». Отож коротко по новачкам і «новачкам» колективу.

 

Святослав Дудник.27.05.1991.

Вихованець місцевого футболу. На момент створення команди ФК «УТК» 20-річний уманчанин був в числі перспективних гравців. І був з першого сезону в «УТК» Отримував ігровий час, виходячи на заміну. Не змінилася ситуація і в другому і третьому сезонах. І в результаті гравець перейшов до «Базису». Загалом в «УТК» в офіційних матчах зіграв 54 матчі (2 забитих м’ячі). В «Базисі» Святослав провів також три сезони. Спочатку провів практично без замін 2015-й рік. В наступному сезоні набралося майже та сама кількість матчів (20), але ігрового часу було вдвічі менше. В 2017-му був стабільно в числі гравців основного складу. Але в другій половині року – в першій був відсутній. Двічі бронзовий призер чемпіонату області в складі «Базису». Перед 2018-м Святослав прийняв рішення повернутися до складу «УТК». І варто відмітити, що в підготовчий період Олександр Казанюк стабільно награвав його на правому фланзі оборони.

 

Максим Боднюк. 09.02.1998.

Вихованець маньківського футболу в 17-річному віці дебютував в «Базисі» і провів на поле 10 разів і навіть двічі забив. Наступний рік розпочав впевнено. Достатньо сказати, що ще в першому колі забив 4 м’ячі. Але за тим отримував не так щоб багато ігрового часу. В 2017-му забив вже 6 м’ячів. Але щось нагадувало попередній сезон. В першій половині мав більше ігрового часу, відзначився забитими м’ячами у трьох матчах. В переможних важливих матчах. В другому колі ж відзначився лише в одному матчі – тричі забив аутсайдеру «Спартаку». Двічі бронзовий призер чемпіонату області в складі «Базису». Молодий 20-річний гравець вирішив змінити щось в своїй кар’єрі. В міжсезоння стабільно випускав Максима тренер тепличників і одними з головних чеснот нападника були працьовитість і швидкісні данні.

 

Ібрахім Мунір.15.02.1997.

19-річний камерунець досить яскраво дебютував в складі «Уманьферммашу» в 2016-му. Загалом високий нападник відзначився 8 голами. В 2017-му вже за перше коло забив майже ті самі 7 м’ячів. Але за тим спробував знайти себе у професійному футболі. Навіть на перегляді був у луганській «Зорі». За тим зіграв кілька матчів у вищому дивізіоні Молдови. Але наразі виявив бажання продовжити кар’єру в ФК «УТК». Це бажання було обопільним. Цікавинка – в 2016-му єдиний м’яч Ібрахіма приніс перемогу «Уманьферммашу» в другому колі над «УТК» 0:1.

 

Олександр Раковський. 30.08.1993.

В 20-річному віці в 1993-му році дебютував в чемпіонаті Черкаської області в білозірській «Зорі». 7 матчів. В 2015-му 8 ігор в складі «ЛНЗ-Лебедин». А наступний рік провів в складі дебютанту чемпіонату області «Альтаїрі». Тут вже однозначно входив до основного складу (24 матчі і 4 забитих м’ячі). 2017-й рік вже грав за уманський «Уманьферммаш». 13 матчів по 90 хвилин. 3 м’ячі. Безперечно гравець основного складу. А за тим вирішив спробувати себе за кордоном. Олександр Казанюк розраховує на креативний потенціал цього гравця центра поля.

 

Юрій Степанюк. 03.05.1983.

Буквально перед самим стартом сезону 2016 року Юрій перейшов до «УТК» зі стану основного конкурента на той момент – «ЛНЗ-Лебедин». І з перших матчів його місце в стартовому складі не викликало сумнівів. Спочатку, правда, тренер його використовував в центрі захисту. Майстерність гравця булла очевидною, але не було фактом – що то його місце. Він припускався фолів, які інколи завершувалися призначенням пенальті. Згодом Юрій грав на більш звичній для себе позиції – в опорній зоні. Там він був дуже корисним. Великий об’єм роботи, старався практично ледь не по всій ширині поля. Ще й 5 забитими м’ячами відзначився. В 2017-му Юрій був відсутній по причині перебування за кордоном. Але перед сезоном «УТК» і досвідчений гравець (з досвідом виступів у професійному футболі) знову мали обопільне бажання співпрацювати.

 

Володимир Щербина. 17.04.1976.

Один з самих зіркових ветеранів нашого місцевого футболу. Достатньо сказати, що шість разів Володимира визнавали кращим воротарем сезону в Черкаській області (тут взагалі цікавий факт – останні 13 сезонів це звання діставалося лише двом голкіперам – Віктору Єрошову і Володимиру Щербині (відповідно сім і шість разів). І тепер обидва цих голкіпери захищатимуть кольори «УТК». Ну а детально з біографією Володимира ви зможете познайомитися в другій книзі «Історія футболу Уманщини», що побачить світ найближчими тижнями.

 

Володимир Трегубов.23.04.1982.

Ще один непересічний ветеран уманського футболу. Також з досвідом професійного футболу. По припиненню існування ФК «Уманьферммаш» також проявив бажання грати за «УТК». І з його з біографією ви зможете познайомитися в другій книзі «Історія футболу Уманщини», що побачить світ найближчими тижнями.

 

Артем Рудь.24.02.1988.

Вихованець місцевого футболу. Також виступав за «Уманьферммаш». Міг перейти до «УТК» ще минулої зими. Але в підсумку таки опинився у тепличників після того таки зникнення уманського ФК.