Незабитий пенальті, бійка і видалення не завадили «Пантерам» перемогти
П'ятниця, 10 листопада 2017, 15:10

0911 пантери

Футболістки команди «Пантери» (Умань) на мажорній ноті завершили перше коло чемпіонату України серед жінок (вища ліга)

Після невдалого старту у чемпіонаті країни серед найсильніших жіночих команд «Пантери» зуміли наприкінці першого кола перемогти у 4 матчах і у всіх з великою різницею у рахунку та переміститися на 5 місце турнірної таблиці. Таким чином «Пантери» стали сусідами і по турнірній таблиці з командою «Ятрань-Берестівець», яка у вищій лізі представляє Уманський р-н.

Серед усіх перемог «пантерок» чи ненайскладніше далися їм турнірні очки у завершальній грі 2017 року. На виїзді 8 листопада уманчанки зустрічалися з аутсайдером змагань - командою «Родина-Ліцей». Якщо брати до уваги протокольні дані зустрічі, то гості у першому таймі не зуміли реалізувати пенальті. До 59 хвилини рахунок у грі був 0:0. Потім між футболістками (напевне лише двома) відбулася бійка, за яку їх вилучили з поля. Після того як людей на футбольному полі поменшало «Пантери» відразу, на 61 хвилині матчу, відкрили рахунок у грі. А далі довели суперницям, що до гри краще підготувалися.

«Родина - Ліцей» (Костопіль) – «Пантери» (Умань) – 0:3 (0:0)

ГОЛИ: 0: 0 Рибалкіна Ірина (34, незабитий пенальті), 0: 1 Білокур Оксана (61), 0: 2 Козиренко Тетяна (71), 0: 3 Білокур Оксана (84).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Будник Світлана (85) - Рибалкіна Ірина (55), Романова Кристина (60).

ВИДАЛЕННЯ: Семенюк Юлія (59) - Татарин Христина (59).

Примітка: Юлія Семенюк (Родина-Ліцей) і Христина Татарин (Пантери) були видалені за бійку на полі.

«Пантери»: Рябовол Ольга, Татарин Христина, Познохірева Юлія, Моспан Лілія, Ткачук Анжеліка (Крючкова Людмила, 62), Рибалкіна Ірина, Романова Кристина (Мажара Анастасія, 74), Янчук Поліна, Білокур Оксана (Комарова Ольга, 90 + 2), Козиренко Тетяна, Серемчук Вікторія.