Команда «Хімік» – 10 разовий чемпіон Черкащини з футболу!
Понеділок, 06 листопада 2017, 11:13

Хімік - чемпіон

Черкаська команда «Хімік у чемпіонаті Черкащини з футболу серед ветеранів 40+ дев’ятий раз поспіль стала чемпіоном

 

4 листопада у Корсунь-Шевченківському на стадіоні "Колос" відбулися фінальні матчі чемпіонату області з футболу серед команд ветеранів, вік гравців яких 40 років і старші.

Спочатку у поєдинку за бронзові нагороди зустрілися між собою команди "Спартак-Колос" із Золотоніщини та «Ветеран» м.Тальне. У напруженій грі основний час завершився внічию 3:3, а в серії післяматчевих 11-метрових ударів кращими були тальнівчани, які і отримали бронзові нагороди.

Матч за звання чемпіона між командами СК «Хімік» Черкаси– «Ветеран Уманщини»Умань, пройшов в досить напруженій та технічній боротьбі. У складі команд було багато особистостей, які в свій час пройшли школу професіонального футболу. Зокрема у команді «Хімік» грали Олександр Агарін, Василь Гречаний, Віталій Кобзар, Сергій Євглевський, Роман Поліщук, Сергій Гулий та інші. Серед уманчан – Олександр Казанюк, Сергій Янчук, Анатолій Діхтярьов, Володимир Щербина, Сергій Рєпін та Олег Сокирка.

В основний час матчу було зафіксовано нічию 1:1 (Білоус Веніамін, 6' – Дерманський Володимир, 67') і лише в серії післяматчевих 11-метрових ударів перемогу з рахунком 4 : 3 святкували футболісти з обласного центру, що дозволило "Хіміку" вдев’яте поспіль отримати головний приз цього турніру. Приз кращого футболіста фінального турніру отримав гравець черкаської команди Веніамін Білоус.