«Альтаїр» в Драбові знищує «Спартак». Максим Кретов із 5 результативними ударами став героєм поєдинку 20 туру.

«Альтаїр» Драбів – «Спартак» Золотоноша 8:0 (4:0)

Арбітри: І.Баранов (Канів), І.Сухаренко (Черкаси), М.Азаров (Сміла).

Делегат-інспектор: О.Чорний (Черкаси).

«Альтаїр»: Д.Скворцов, О.Євтушевський, Ю.Дмитренко, С.Грищук (Є.Трандафілов, 46), Д.Черниш (В.Вдовика, 59), С.Біда (В.Аджубей, 67), А.Колодяжний (Н.Агарін, 58), В.Панченко (Н.Осика, 69), О.Бичков, М.Кретов, О.Гопка (А.Швець, 65). Запасний: Я.Магльований. Тренер: Р.Поліщук. Президент клубу: Г.І.Плічко.

«Спартак»: Є.Крикун, О.Дробний (О.Лозовський, 46), О.Литвиненко, А.Бурий (Є.Махиня, 83), О.Восколович, Р.Педченко, Т.Гвоздь, Енеже Чігорі Франціс, Є.Луганський (Т.Ковтун, 46), Д.Макала, І.Давиденко. Запасний: В.Петруша. Тренер: Р.Ізвозчик. Президент клубу: П.Міхновський.

Голи: М.Кретов (15, 36, 43, 53, 86), Д.Черниш (29),  О.Бичков (65), Ю.Дмитренко (84).

141017 d2

Зі стартового свистка господарі поля розпочали методично розхитувати захисні порядки золотонісців. П'ятнадцять хвилин знадобилося драбівчанам для пристрілки – Юрій Дмитренко, Олександр Бичков та двічі Владислав Панченко були близькими до мети.

141017 d3

На 15 хвилині Максим Кретов, залишений без опіки, ударом з району 11-метрової позначки розпочав лік своїм забитим голам. В наступній атаці Сергій Біда поцілив у стійку воріт «спартачів».

У середині першого тайму Дмитро Черниш розкішним ударом із 24 метрів забив другий м’яч у поєдинку. Далі Андрій Колодяжний навісив із правого флангу, а Кретов потилицею доправив шкіряну кулю до сітки воріт – 3:0.

За хвилину до перерви Кретов оформив хет-трик: Колодяжний продерся лицьовою лінією та навісив на дальню стійку, де Сергій Грищук прицільно пробив головою, а півзахисник драбівчан ледь не порвав сітку – 4:0.

141017 d4

Після перерви приїжджа команда мали свій гольовий момент – Ілля Давиденко «плюнув» зі штрафного, проте голкіпер «Альтаїру» Дмитро Скворцов витягнув «снаряд» із-під поперечки.

На 53 хвилині удар Олега Гопки парирував перед собою голкіпер золотонісців Євген Крикун, а Кретову не склало проблем надати можливість гостям вчергове розпочати із центра поля. В одній із наступних атак все той же Кретов двічі поспіль влучив у поперечку.

141017 d5

Шостий гол забив Олександр Бичков – шкіряна куля по неймовірній траєкторії опустилася за лінією воріт – 6:0. Довершили розгром Юрій Дмитренко та Максим Кретов.

Курйозний випадок трапився наприкінці поєдинку – на стадіоні «Колос» не виявилося таблички для табло із цифрою «8».

Післяматчевий коментар Максима Кретова Альтаїр»)