Нічія ціною в четверте місце для «Ятрані-Берестівець»

270617 1

«Ятранm-Берестівець» – «Пантери» 0:0

Чемпіонат України з футболу серед жінок

Заключний 9 тур

Минулих вихідних, матчами 9 туру завершився чемпіонат України 2017 року серед жіночих команд вищої ліги. Одноколовий чемпіонат був викликаний тим, що Асоціація жіночого футболу ФФУ переходить на нову систему його проведення. В подальшому ці змагання проходитимуть за системою «осінь-весна».

В заключному матчі жіночого чемпіонату України на штучному полі «Уманьферммашу» зійшлися «Ятрань-Берестівець» та «Пантери». Всі місця було розподілено, крім четвертого і п’ятого. Які власне і мали між собою розіграти команди в очній зустрічі. Само по собі досить престижно. А тут ще й дербі. Тобто для багатьох принципово – хто фінішує вище. Родзинкою цього матчу стало і те, що «Пантер» останнім часом став тренувати досить відома на Уманщині постать – Володимир Сухар встиг пограти чимало за багато місцевих команд, останнім часом і в Берліні серед аматорів-ветеранів був помічений. Тренував він «Пантер» практично. Бо юридично очолювати колектив не міг. Але то таке.

Матч пройшов у рівній і впертій боротьбі. На протязі обох таймів важко було комусь віддати перевагу. Якихось 100-відсоткових моментів жоден колектив не створив. Навіси, удари з далеку, стандартні положення (штрафні, кутові), яких було більше ніж достатньо, не стали проблемними для воротарів – і Олена Цикаленко, і Ірина Підкуйко зіграли надійно і без помилок. Самий реальний шанс забити гол мали номінальні гості. «Пантери» право отримали на пробиття пенальті в самому дебюті другого тайму. Але Лілія Моспан пробила значно вище воріт. В підсумку матч завершився так і розпочався – 0:0. Що більше влаштувало команду «Ятрань-Берестівець». Клуб з Уманського району втретє фінішує на четвертому місці.