На «Маракані» змагались юні футболісти
Неділя, 21 травня 2017, 11:55

210517 2

У Степанцях проведено чемпіонат Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футболу (юнаки 2005-2006 р.н. та молодші).

Захід проведено спільно з відділом освіти, молоді та спорту Канівської райдержадміністрації. На змагання прибули команди навчальних закладів району: Межиріцької та Таганчанської загальноосвітніх шкіл, Степанецької спеціалізованої школи, Малоржавецького, Келебердянського, Ліплявського та Мартинівського навчально-виховних комплексів.

За результатами жеребкування команди було розподілено на дві підгрупи. У фінал вийшли команди, які посіли 1 та 2 місце у підгрупах, а саме: Степанецької СШ, Ліплявського НВК та Межиріцької ЗОШ, Таганчанської ЗОШ відповідно.  Третє місце здобула команда юних спортсменів Межиріцької ЗОШ. Футболісти з Ліплявського НВК зайняли друге місце. Перемогу та кубок виборола команда степанчан.

210517 3

Нагороджуючи переможця призерів  медалями та грамотами, директор Канівської районної ДЮСШ «Колос» Василь Момро відзначив високий потенціал юних футболістів, закликав їх і надалі брати участь у подібних змаганнях та розвиватися в улюбленому виді спорту.

За інформацією Канівської районної ДЮСШ «Колос»