«Геліос» Харків – «Черкаський Дніпро» 2:1 (1:0)

170517 8

31 тур. Чемпіонат України серед команд Першої ліги сезону 2016/2017 років.

м.Харків. Стадіон «Сонячний».

17 травня 2017 р. м.Харків. Стадіон «Сонячний». Початок о 17 год.

Арбітри: М.Козиряцький (м.Запоріжжя), А.Лібстер (м.Луганськ), С.Наскалов (м.Мукачеве).

Спостерігач арбітражу: С.Возняк (м.Миколаїв).

«Геліос»: Д.Сидоренко, І.Глушицький, І.Чередніченко, І.Луценко, В.Кравченко (Б.Акубардія, 73), Д.Гранкін, Д.Скоблов, В.Субочев, А.Кіча (В.Абєлєнцев, 86), С.Кравченко (Масалов, 90), Р.Івашко. Запас: Є.Волинець, Б.Єлоєв, Д.Норенков, В.Ольховський.Тренер: С.Сизихін.

«Черкаський Дніпро»: О.Будюк, В.Шопін, О.Тарасенко, Л.Махарадзе, О.Синьогуб, О.Цибульник, О.Кошка, Я.Ямполь, Ю.Бушман, Д.Скепський, Р.Качур (О.Ковпак, 74). Запас: Є.Панченко, Р.Гончаренко, А.Крамар, А.Сторчоус, Д.Балан, Д.Шведенко. Тренер: В.Євтушенко.

Голи: Р.Івашко (16), І.Луценко (70 пен.) – Д.Скепський (56).

«Черкаський Дніпро», позбувшись турнірної мотивації, дограє на «холостих» обертах поточний чемпіонат. Донедавна, один із фаворитів першої ліги міцно застряг у середині турнірної таблиці.

На старті звітного матчу харків’яни, ретельно промацавши лівий фланг, на 16 хвилині відкрили рахунок у поєдинку – Антон Кіча майстерно вирізав, а Руслан Івашко головою підрізав шкіряну кулю у ворота черкащан.

Забитий гол став фактично єдиним небезпечним моментом першого тайму. Відзначимо два дальніх постріли Дмитра Скоблова («Геліос») та Юрія Бушмана («Черкаський Дніпро») – в обох випадках «снаряд» просвистів вище цілі.

Свою перевагу на початку другого тайму приїжджа команда втілила у забитий гол. На 56-ій хвилині Денис Скепський під час розіграшу стандарту із 25-ти метрів пробив під поперечку воріт господарів поля – 1:1.

На 70-ій хвилині трапився «нещасний» випадок із Леваном Махарадзе – м’яч влучив у непритиснену руку захисника черкащан за лінією карного майданчика. Капітан «сонячних» Ігор Луценко чітко реалізував одинадцятиметровий удар.

У час що залишився футболісти «Геліоса», вміло «засушивши» гру, довели матч до мінімальної перемоги 2:1.

Свій наступний календарний матч «Черкаський Дніпро» проведе у неділю, 21 травня, на КП «Центральний стадіон» проти чернівецької «Буковини». Початок гри о 17 годині.