ФК «Жашків» – «Центр-Монтаж-Енерго» (Умань) 0:5
Вівторок, 16 травня 2017, 09:51

160517 2

Другий тур чемпіонату Черкаської

області з футболу серед команд першої ліги, групи «Б»

У другому турі чемпіонату області серед команд першої ліги лідер групи «Б» уманський ФК «Центр-Монтаж-Енерго» знову здобув впевнену перемогу.

Цього разу уманчани здолали у гостях ФК «Жашків». З першої і до останньої хвилини матчу гості контролювали хід поєдинку. В’язке, після дощу, поле не давало команді з Умані показати змістовну гру, проте не завадило вболівальникам насолодитись чималою кількістю голів.

На 19 хвилині після своєчасної передачі Олександр Здебський розписався в воротах суперника. Рахунок відкрито. Згодом після швидкого розіграшу штрафного Костянтином Мітленко, Здебський залишився віч-на-віч з воротарем і майстерно подвоїв рахунок.

Після перерви натиск гостей продовжився. Третій м'яч не забарився. Швидка, вдало розіграна комбінація, і Здебський поцілив у лівий кут. Згодом настав час і для нападника Іллі Пупкова. Його черговий красень-гол під саму перекладину з 20-ти метрової дистанції, і на 60-ті хвилині рахунок стає 0:4.

Був нагороджений за свою активність і Владислав Горщинський. Саме він став автором 5-го голу.